Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 35 napjan vagyok,...

Ciklus 35 napjan vagyok, mensi sehol se meg, csak barnazok, de ciklus 37 napjan jonne meg, akkor mikor volt ovulaciom? A december 4-i aktusbol osszejohetett a baba?

Figyelt kérdés

2015. dec. 14. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Valoszinjleg a ckklusod 18-19. Napja korul ovulaltal (alt. A ciklus felenl szokott ez megtortenni). Ma van 14. Szoval dec. 4-en a ciklusod 25. Napjan voltal ha jol szamolom. Bizony itt akar baba is szoba johet :). Ha egy kicsit kesobb volt ovulaciod mint a ciklus fele ami bizony nagyon egyszeruen mehtortenhet akkor siman lehetsz babas. Az en babam is igy jott ossze hogy a vartnal kesobb ovulaltam.
2015. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen , de meg nem jott meg , igy ha 37-iket szamolom , mert meg faj a cicim , mindig mensi eott faj es mikor nem faj akkor jon meg , akkor mikor volt ovum ?
2015. dec. 14. 19:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugy szamoltam az alapjan amit irtal hogy most vagy a 35. Napon de 37re szokott megjonni :D. A cicifajas lehet hogy pont a baba jele!!
2015. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nekem mindig faj mensi elott a cicim ,, mikor elmulik teljesen akkor jon meg a mensim !!! de a 4ikei aktusbol hogy jonne ossze , ha nem akkor volt ovum??
2015. dec. 14. 20:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Pont azt irtam hogy siman lehet hogy akkor volt ovulaciod ha kicsit kesobb volt mint a ciklus fele. Es ne feledd hogy a termekeny napok szama nem egy nap hanem az ovulacio korul van osszesen 5 nap mikor esely van a megtermekenyulesre. Szoval ugyanazt tudom mondani mint eddig hogy ebvol lehet baba!! Egyebkent nem tudom hogy most varod-e a babat vagy sem, szoval ha nem akkor nem akarlak ketsegbeejteni de spontan tuszorepedesed is barmikor lehet ha aszerveted ugy latja jonak szoval mar csak ezert is mondom hogy lehet baba. De egyebkent par nap mulva csinalj egy tesztet ha nem jon meg ott megkapod a viztos valaszt :D
2015. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen , szeretnem a babat , eddig nem jott osze , es most ujra akarunk probalkozni kis szunet utan :D :D :D de nem remenykedek nagyon
2015. dec. 14. 20:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Lesz ami lesz ha nem most akkor kicsit kesobb de biztos sikerulni fog, sok szerencset hozza! :)
2015. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szerintem megjon hamarosan , mivel latszik a ver mikor torlom meg magam
2015. dec. 15. 07:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem a ciklus felénél van ovuláció. Az csak a 28 napos ciklusokra érvényes. A következő menzesz előtt 14 nappal van az ovu + - 1-2 nap. Az nálad a 23. ciklusnap a 37 napos ciklussal számolva. Szerintem a december 4-i együttlét már kicsit kései volt, kevés az esélye. Inkább a megelőző napokban legyetek együtt.
2015. dec. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsonak sajat ciklusomat vettem alapul kicsit kihagyott az agyam. Bocsi :/
2015. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!