Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szex után tényleg hason kell...

Szex után tényleg hason kell feküdni ha babát akarok?

Figyelt kérdés
vagy inkább tegyek párnát a fenekem alá? vagy próbáljam a gyertya pózt?
2010. márc. 23. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt hallottam h utána nem nagyon kell kirohanni mosakodni,mert akkor ugye kifolyik....én mikor terhes lettem szex után nem keltem fel, hanem aludtam reggelig...igaz fáradt voltam a nászéjszakámon..:)
2010. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Minél tovább sikerül bent tartanod a dolgot, annál nagyobb az esélye a sikernek (ha mindketten egészségesek vagytok). Hasra fordulni hátrahajló méh esetén érdemes, normál helyzetben elég a feneked megemelni picit. :) Sok szerencsét!
2010. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor eldöntöttük hogy babát szeretnénk, én minden ilyen pózt kipróbáltam az első hónapokban. Gyertya, párna, nem ugráltam ki, de semmi. Ez ment minden egyes együttlét után több hónapig. Aztán meguntam és úgy döntöttem, hogy én ezt nem csinálom tovább, mert kicsit fárasztó volt már. Majd összejön ha eljön az ideje. A következő hónapra már terhes is lettem úgy, hogy szex után mindig kimentem ahogy előtte is. Csak nem agyaltam rajta.
2010. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1. igen egyetértek az előttem szólóval, nem kell ennyit agyalni, vadul mosakodni utána nem tanácsos, de hányan estek teherbe előjáték alatt? nem nagyon múlik ezen
2010. márc. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok múlt azon, hogy fekve maradtam. 2 évig próbálkoztunk sikertelenül (minden szex után felkeltem, mert mentem cigizni vagy mosakodni) Mondták, hogy bírjam ki cigi nélkül és 3-szor maradtam fekve és lám most 22 hetes vagyok (cigi nélkül)
2010. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ez jött be:D
2010. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!