Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a debreceni klinikán...

Ha a debreceni klinikán szülök, akkor megválaszthatom, hogy milyen és hány ágyas szobában akarok majd feküdni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én május végén szültem itt, de nem nagyon lehetett válogatni, mert "teltház" volt, oda raktak, ahol éppen felszabadult egy hely. Vannak alapítványi szobák, külön fürdővel, mikróval tv-vel, ebből van 1 és több ágyas is, de ez fizetős, naponta 10000Ft körül van és általában mindig foglalt, de meg lehet érdeklődni, hátha szerencséd van. :o)
2009. szept. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 9-én szültem a klinikán debrecenben, de előtte bent feküdtem egy hónapot toxémia miatt.Szülés után oda kerülsz, ahol van hely.Ha szerencséd van, akkor olyanba kerülsz, ami három ágyas, és van fürdőszoba benne, ami két szobáé.Ha nincs szerencséd, négyágyasba kerülsz, ahol a folyosón van a fürdőszoba.Az nagyon gáz, mert rengetegen használják.Vannak fizetős szobák is, de azok nem tudom mennyibe kerülnek.

2009. szept. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 2 éve szültem a klinikán és én egyágyas szobát kértem. Szerencsém volt, mert pont volt üres szoba. De ez fizetős 10000 Ft/éjszaka. Van tévé, mikro, hűtő és külön fürdőszoba. Szerintem nagyon jó és én legközelebb is ilyet kérek, ha lesz rá lehetőségem. Azt nem tudom, hogy a többágyas szobák között lehet-e válogatni.
2009. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!