Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek hogy kell másodikr...

Szerintetek hogy kell másodikra is kislányt összehozni?

Figyelt kérdés
Elsőre,nagyjából a kétnaponta együttlétekből kislány született. Nem akarom megtervezni a második gyerek nemét,arra gondoltam,hogy most nem fog a fejemben ez járni,az elsőnél is belefáradtam abba,hogy peteéréskor legyünk együtt és fiú legyen (ezért lett kislány), most meg nagyon szeretnék még egy kislányt. Most is ugyanezt kell csinálnunk?

2014. aug. 16. 17:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Négy hónap után jött össze az első gyerek.
2014. aug. 16. 17:29
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ezek a dolgok nem nagyon működnek. Tudományosan semmi nem igazolódott ezekkel a népi ajánlásokkal kapcsolatban.
2014. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Két kislányunk van, mindkétszer 2 nappal a peteérés előtt voltunk együtt. (Másodikra véletlenül)

Ha pontos a ciklusod és sikerül stabilan belőni a peteérést, akkor sikerülhet előtte 2 nappal együtt lenni, de ha 1-2 nap eltérés szokott lenni, akkor nem biztos, hogy sikerülhet így. Ovu teszt csak a napján mutatja ki a PÉ-t, mi majd úgy próbálkozunk harmadikra fiúval.

Sok sikert! :)

2014. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Aki képes ezzel trükközni, drukkolni, idegeskedni, szorongani, görcsölni, stb. egy olyan dolgon, aminek szinte semmi alapja nincs, az meg is érdemli saját magát. Ahelyett, h várná felhőtlen örömmel azt a babát, aki majd jön.
2014. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

4-es, köszönjük Emese.

Senki sem írta, hogy az életét teszi fel arra, hogy fia vagy lánya legyen, a trükközés, próbálkozás meg magánügy. A kérdése az volt, hogyan kell másodikra is lányt összehozni. Ha nincs ötleted, ne írj választ.

2014. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm:) Aki pedig előtte írt, igen valóban nem az életemet teszem fel erre, hiszen egy fiúnak is éppúgy örülnék,elsőnek fiút is szerettem volna jobban,de már ezerszer megbántan,hogy akkor ezt gondoltam,mert amióta lányom van kerek a világ,sőt annyira jót tett nekem,hogy elsőre kislányom lett,hogy jó lenne,ha lenne egy hugicája,megmaradnának a szép ruhái,és nem szeretnék fiús anyós sem lenni ha nem muszáj:)No de pont azért,mert őszinte voltam,lesz nekem fiam.) De nem baj,mert örülni fogok annak is!
2014. aug. 16. 21:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi is kislányt szeretnénk.

Csütörtökön volt ovum, vasárnap és kedden voltunk együtt.

Mellette napi 400 mg magnéziumot ittam, hogy a hüvelyflórám icipicit savasabb legyen, mert az a lányos kiskatonáknak kedvez. (Elméletileg az ecetes hüvelyöblögetés és az élőflórás joghurtos tampon is jó, de ehhez nem volt merszem.) Mellette a kínai naptár is lányt jósol, de ebben nem hiszek, viszont jó ómen. :)


5+3 hkm


#4, ha mégis fiú lesz, nem hagyjuk a kórházban...

2014. aug. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jónás-módszerrel /Jónás-naptárral is megpróbálkozhattok a peteérés előtt 2 nappal történő együttlét mellett:)
2014. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jók ezek a trükkök, de sokszor nem jönnek be :)

Én ovutesztet és hőmérőzést alkalmaztam mindkét terhességemnél, mert nagyon nehezen esek teherbe. Nekem mindegy volt, ki érkezik hozzánk, csak érkezzen már, annyira vágytunk rá! Tehát mindkétszer a hajnali tüszőrepedés utáni reggel voltunk együtt, elsőre kisfiunk lett, másodjára kislányunk. Fejenként 1 évet vártunk rájuk, de végül megérkeztek :)

2014. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Két kislányom van az elsőnél minden nap együtt voltunk a hónapban, a másodiknál 3-4 naponta. Úgyhogy én erre nem adok.
2014. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!