Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor volt ovum?...

Szerintetek mikor volt ovum? Megneznetek a gorbem?

Figyelt kérdés

7.-en vagy 9.-en?

Itt a gorbem


[link]


Koszonom



2015. dec. 19. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9. :)
2015. dec. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9. és 15. volt még egy ovulációd
2015. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 9én.és a 15e akár beágyazódási hőesés is lehetne. Ovu szerintem tuti nem. Hm kíváncsi vagyok! Mikor tesztelsz?
2015. dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 7. És a 8.dpo-n volt hőesésed (ami beágyazódás is lehet,vagy nem. Babatervezok.hu-n találsz erről infót)
2015. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.. Nagyon fajt egesznap a hasam mikor a holeeses volt tegnap ota meg egyfolyatban ugy erzem megjon tipikus mensi napos fajdalmaim vannak. Azt hittem elobb jon meg de meg semmi persze. A tesztem ma csinaltam total negativ ugyhogy szerintem biztos nincs baba mert igy a 12. dpon mar mutatnia kene.

Ha kesobb volt ovum megis akkor is mar mutatnia kene halvanyan a 10. dpon de valoszinu hetfon meg fog jonni mert a 14 napon szokot.

Amiben mas a ciklusom most ez a holeesesnel erzet egesznapos fajdalom meg ez a ket napja tarto mensi erzes mert ez is csak a mensi napjan szokot lenni.

Megegyszer koszonom, hogy irtatok:)

Mindenkinek megy a zold kez! Kellemes unnepeket!😊

2015. dec. 19. 18:59
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja a holeeses elotti napon volt az egesznapos fajdalom.:)
2015. dec. 19. 19:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Mar bocsi de 10. dpon vagy szoval ..:) 4 nap mulva uj teszt..jo,hogy most negativ lett!!
2015. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hat ha tenyleg a 10. dpon vagyok akkor van meg remeny de ha a 12.-en akkor nincs:(

Amugy mindig a ciklusom 12-13 napjan szokott lenni ovum.

2015. dec. 19. 19:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mar ne haragudj vilag eletemben jo szandeku voltam..:D Most is azert irom! Maradjon mar ki a verzes elobb kedves kerdezo mielott minden remenyed elveszik ;) Ez a szamolgatas semmire sem jo..ami benned zajlik az igy is ugy is megtortenik! Ettol fuggetlenul nagyon drukkolok ! Pozi tesztet kivanok! 1#
2015. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van kedves utolso!😊

Majusban sikerult a baba a 10. dpon mar halvany pozi volt a tesztem sajnos 5 hetesen elment a baba...

Azota is remenykedem minden honapban es ezzel a tesztel mar akkor a 11. dpon nagyon szepen latszott a masodik csik..ezert vagyok szinte biztos benne, hogy megint nem sikerul:(

Azert koszonom megirom majd hetfon mi lett a vege...de nem varok csodat...:(

2015. dec. 19. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!