Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye jól gondolom hogy már...

Ugye jól gondolom hogy már pozitív kellet volna lennie?

Figyelt kérdés

4-5 napom van még a menstruációmig, ma első pisiből teszteltem egy One minute vizelet sugaras teszttel és negatív lett.

Van még értelme tesztelni? 48 óra múlva?


2015. dec. 20. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
48 óra múlva nincs értelme tesztelni. Tesztelj, ha már kimaradt a menstruációd.
2015. dec. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még lehet pozitív? Köszönöm a választ.
2015. dec. 20. 08:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,d e inkább annak nem volt értelme, hogy 4-5 nappal menstruáció előtt teszteltél! Várj még egy kicsit! Ha kimarad, akkor újabb teszt, na az majd biztos eredményt mutat! Még lehet pozi, de azért ne éld bele magad! Csalódni rosszabb!
2015. dec. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elöttem iroknak igazuk van,iszonyat koràn teszteltéln)nincs kizárva hogy ott van a baba de még a teszt nem mutat semmit.Ilyet ne irj hogy van e értelme tesztelni ha nemvárt elött 4 nappal nega lett a teszted.Szurkolok;)
2015. dec. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2 nappal a nemvárt előtt még a vérvétel is negatív volt. a nemvárt napján viszont már délután is kimutatta. várj még.
2015. dec. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából most kezdtünk próbálkozni baba ügyben, én azt hittem hogy pár nap nem számít, és mondták a gyógyszertárban négy nappal is lehet tesztelni. Akkor még veszek tesztet és újra meg próbálom. Kicsit jobban érzem magam hogy ezt írtätok. Köszi
2015. dec. 20. 10:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem érdemes tesztelni ideje korán. Szóval egyáltalán nem kellett volna még pozitívnak lennie akkor sem, ha terhes vagy.

A korai terhességnél annyira minimális a HCG még a szervezetben, hogy marhára számít, hogy mikor tesztelsz és milyen koncentrált vizeletből.

Majd ha nem jön meg 5 nap múlva, akkor másnap reggeli vizeletből tesztelj.

2015. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bármikor lehet tesztelni, csak nem biztos, hogy kimutatja. Nekem még három nap késés után is negatív volt, és csak egy hét után lett pozitív, mert később volt peteérés.


Ha most kezdtetek próbálkozni, akkor pláne kár ennyire rágörcsölni.

2015. dec. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem rá görcsölök, csak kíváncsi voltam, és örülnénk a pozitív tesztnek.
2015. dec. 20. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!