Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utolsó együttlét óta eltelt...

Utolsó együttlét óta eltelt 13 nap, ha terhes lennék a korai teszt gondolom kimutatta volna, ugye? (esetleg pozitív tapasztalat? )

Figyelt kérdés
tudom csak 2-3 nap múlva van a várható mensi...dehát nem bírtam várni...és persze teljes csalódottság....
2014. ápr. 25. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor a várható mensi napján tesztelj :) akkor már kikell mutatnia, de az sem biztos mert nekem nem várt után 3. napon lett nagyon halvány..türelem ;)
2014. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el mert nekem háromszor mutatott negatívat úgy h reggel hánytam és fájt a cicim mensi előtt .. és mensi után egy héttel csináltam és lett ! Érdemes megvárni a mensit!!!!! Van remény drukkol remélem megirod a fejleményeket! 8 hetes kismama.
2014. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsi azt kifelejtettem h pozitív lett! :D
2014. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Korán teszteltél, még bármi ehet.
2014. ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még lehet reménykedni, mert ha nem pont az utolsó együttlét napján volt az ovud, hanem csak 2-3 nap múlva, akkor most csak 10-11 nap telhetett el a megtermékenyítés óta és az még a legtöbb korai tesztnél is túl korai ahhoz, hogy kimutassa.
2014. ápr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak hát 13 nap...(mert a párom elutazott, szóval azóta nem voltunk együtt...)de persze tudom, hogy egy hülye vagyok, hogy nem vártam meg a mensit...csakhát a szakirodalom szerint 7-14 nap az együttléttől a beágyazódás vége és ilyenkor már kéne lennie valaminek...de tudom...egy hülye vagyok...egy szomorú hülye....
2014. ápr. 25. 10:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól még lehetsz terhes, ha nem pont aznap volt az ovud, amikor az együttlétetek volt. A spermiumok képesek 3 napot életben maradni és várni a petesejtre, tehát ha az együttlét utáni 3. napon volt csak peteérésed, akkor a 13 nappal ezelőtt spermiumok még ott várakozhattak, hogy megtermékenyítsék a kiszabadult petesejtet. (Nálunk is ovu előtt 2 nappal volt az együttlét, abból jött össze a baba).
2014. ápr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja igen, ezt kifelejtettem: a szakirodalom arra vonatkozik, hogy akkor 14 nap, ha az együttlét és az ovuláció pontosan ugyanazon a napon van.
2014. ápr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem kimaradt előtt 4 nappal délutáni pisiből kimutatta asima x-epil Dm-es 300ft-os teszt amibe kettő van. de a barátnőmnek csak kimaradt után 3 nappal. Drukkolok! :)
2014. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ma reggel megjött, de igazából megkönnyebbültem.1 nappal korábban jött meg, de most örülök neki... legalább biztosan tudom és tervezhetem a következő hónapot.nagyon aranyos volt mindenki. köszönök minden választ
2014. ápr. 26. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!