Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek, ha ejszakank...

Mikor teszteljek, ha ejszakankent sokszor kelek pisilni?

Figyelt kérdés
Altalaban 11-kor megyek agyba, es eloszor 1 es 2 ora kozott kelek fel, utana kb. 3-kor, aztan hajnalban legalabb egyszer, de van, hogy ketszer is (sokszor fel oras kulonbseggel), es utana 7-kor kelek, olyankor megegyszer, de ha meg visszafekszem lustizni egy 10 percre, akkor utana is siman tudok (igazabol en mindig tudok pisilni- vesebetegseg miatt). Szoval a legkoncentraltabb pisim az az ejszakai elso pisim lehet, 1-2 ora fele. Ekkor a legerdemesebb tesztelnem? Szamit ez ennyire? Gondolom nem veletlen mondjak, hogy reggeli pisibol, az a "legerosebb". Vagy ha a menzesz elmaradasa idejen (remelem, hogy lesz ilyen) tesztelek, akkor mar mindegy? Tegnap tettem fel egy kerdest, es el tudom kepzelni, hogy emiatt lett negativ a teszt (meg hogy megsem a 15. dpo-n voltam). http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2015. dec. 20. 09:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]

Mara fenbtebb ment a hom (tudom, hogy a gyakori kelesek miatt kicsit fals lehet, de igazabol minden ejszaka ugyanez megy, es igy is szepen latszik altalaban a peteeresem, a menzesznel valo leeses)

2015. dec. 20. 09:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Legfeljebb nagyon az elején számíthat. Én mindkét terhességemnél délután teszteltem, teljesen normálisan kimutatta.
2015. dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tesztelni csak az elmaradt menstruáció(késés) esetén kell tesztelni.


Nem pedig számolgatni hogy hanyadik dpon vagy.

Hisz lehet feleslegesen eled bele magad es még késni sem fog a menstruációs!

2015. dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves utolso, de ha nem szmolgatom, hogy hanyadik dpo-n vagyok, akkor nem tudom, hogy mikor kellene megjonnie.:) En tegnap mar azt hittem, hogy 15. dpo (ezert teszteltem), aztan irtak tobben, hogy meg csak a 12. dpo, nem is terveztem tesztelni a 15. dpo-ig, de a vesebetegsegem miatt, hamar ki kell derulnie a terhessegnek, mert nem mindegy a gyogyszer miatt. :) de koszonom, tudom, hogy csak jot akartal, hogy ne erjem csalodas! :)
2015. dec. 20. 10:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyire sokat pisilsz vesebetegség miatt, akkor lehet, érdemes lenne felkeresned egy labort, és ott valami 1500 Ft-os összegért elvégeztetned vérből a tesztet, ha gyanakodsz.


Példának: rég megerősítette az orvos a terhességet, amikor csináltam még egy tesztet, mert a kétdarabos x-epilből maradt egy és közeli volt a lejárata, így felesleges lett volna eltennem a következő terhességre. A 8. héten olyan halovány lett, hogy ha feltettem volna ide, 10-ből 9 ember negatívnak látta volna.

Ha nem tudtam volna, hogy a rengeteg pisilésnek köszönhetően ilyen, halálra ijedek.

2015. dec. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kulfold, Anglia. A 12. het elott a terhesseg miatt nem is fogadnak a haziorvosnal, a nephrologus pedig sajnos nem fog nekem labort csinalni emiatt... Borzaszto a rendszer... :(
2015. dec. 20. 10:35
 7/11 A kérdező kommentje:
de azert nagyon tanulsagos a sztorid :) biztato! :)
2015. dec. 20. 10:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem háziorvost, hanem magánlabort ajánlottam. Az kint is kell hogy legyen, nem?
2015. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ennek utanajarok :)
2015. dec. 20. 10:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Mikor volt az utolsó vérzésed és hány naposak a ciklusaid?

Ha mondjuk 28 naposak a ciklusaid és még nem telt el a 28 nap, akkor még nem késik, vagyis felesleges tesztelni. Ha már ahhoz képest napok óta késik, akkor lehet csinálni tesztet, nagy valószínűséggel fogja mutatni. De 1 hetes késésnél már tök mindegy, hogy voltál előtte 3 órával pisilni, annak is mutatnia kéne.

2015. dec. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!