Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miből lehet következtetni...

Mejcikeee kérdése:

Miből lehet következtetni arra, hogy esetleg ikreket várunk?

Figyelt kérdés
3 érett tüszőm volt, kaptam tüszőrepesztőt. A tesztek szerint sikerült is megfogannia :) A két ünnep között kell menni uh-ra, h a doki is igazolja a terhességet, és nagyon kíváncsian várjuk. LEhet abból következtetni vmire, hogy a nemvárt másnapján délutáni pisiből is elég erős lett a második csík?

2015. dec. 20. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
mit jelent az hogy elég erős? van képed? de amúgy szerintem utalhat ikrekre, de nem feltétlenül.
2015. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem következtetnék semmire, nekem már nemvárt előtti napon is egyértelmű, szépen látható 2. csíkom volt (bár még nem ugyanolyan erősségű, mint a kontroll), de 1 gyerek lett belőle.
2015. dec. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem úgy van, hogy már egy gyereknek is örülni kell? Nem értem, minek keresed rögtön az ikrekre utaló jeleket...


Abból lehet ikrekre következtetni, hogy az uhn két szívhang van. Semmi másból.

2015. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak az uh ami megmutatja. Nekem már 2 gyerek volt,amikor kiderült, de csak a 2, uh-n, hogy ikreim lesznek. A teszt pont olyan pozitív volt,mintelőző 2 esetben, rosszulléteim viszont nem voltak, mígaz elsőnél mindig. Szóval csak az uh biztos.
2015. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemvárt napján baromi erős pozim volt, erősebb a kontrollcsíknál. Csak egy baba van :)
2015. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez a 3. terhessegem.

Az elso nem tervezett baba igy csak a menzesz kimaradasa utan masfel hettel teszteltem amikor mar egyertelmu pozitiv lett. Egy baba volt, kisfiu mar 6 eves.

A masodik baba tervezett volt, nem vart elott 4 nappal mar halvany pozitiv lett a tesztem , nem vart napjan meg extra eros. Egy baba volt, kisfiu mar 3 eves.

Most a harmadik terhessegem is tervezett volt. Nem vart elott 2 nappal teszteltem egy halvany de egyertelmu pozitivat. Nem vart napjan mar erosebb volt nem annyira mint amire szamitottam. Kb a kimaradt menzi utan 3-4 nappal lett extra eros. Ikerbabakat varok (16 hetben jarok) . :)

2015. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Gratulálok minden kismaminak és minden anyucinak. Alig várjuk az uh-t, hogy lássuk mit mond a doki. Addigra 5és fél 6 hetes leszek, ha jól számolok.

Kedves 12:50 Természetesen a fellegekben járunk a pozi tesztek miatt, akárhány baba is van. Viszont felmerült bennem egy kérdés, hiszen a closty-s kúra miatt eleve esély van rá és ugye bár a 3 érett tüsző....Kíváncsi voltam, mik a tapasztalatok, és úgy tudom, ez az oldal ezért van.

2015. dec. 21. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!