Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3héttel aktus után már lehet...

3héttel aktus után már lehet terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fogamzásgátlót szedek, viszont időközben sajnos meg is betegedtem és antibiotikumot kellett beszednem, amiről, sajnos, később tudtam meg, hogy csökkenti a hatását...olyat szedek,hogy 21 napig kell szedni és utána 7 nap szünet, a ciklus elején feküdtem le a barátommal. Persze nagyon bepánikoltam, 10 nap után elmentem az orvoshoz, megnéztek meg vizelet vizsgálat is volt, az derült ki hogy nem vagyok terhes, de ez ugye elég korai és ők is ezt mondták, valamint külföldön lakok, nem igazán vettek komolyan sajnos... aztán ma volt 20 nappal a kérdéses dolog után, úgyhogy ma csináltam egy terhességi tesztet, hálistennek negatív lett, de mivel nincs menstruációm (csak ez a megvonásos vérzés a gyógyszer miatt) nem tudtam úgy tesztelni, hogy menzesz előtt... úgy voltam vele, hogy úgy olvastam, hogy kb 2 hét után már tutira lehet tesztelni, most kivártam a 3 hetet, és a megvonásos vérzésemnek holnap kell megjönnie, úgyhogy remélem, hogy valóban negatív. Ti mit gondoltok? 3 héttel utána már valószínűleg kimutatható lenne? A gyógyszert rendesen beszedtem, csak mellette ugye még az antibiotikum... Clearblue digitális tesztet használtam ami ugye elég érzékeny.

Előre is köszönöm szépen a választ.


2015. dec. 21. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Valoszinu nem vagy terhes :) Nem torvenyszeru,hogy gyengiti a fogigatlo hatasat de elofordulhat! Termeszetesen 3 hettel aktus utan mar kimutatja! Ha attol megnyugszol csinalj a napokban ujabb tesztet de szerintem negativ lesz!
2015. dec. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor biztosan kimutatná már.
2015. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek :)
2015. dec. 21. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!