Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esély...

Szerintetek mennyi az esély rá, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk barátommal, egyszer elment, megtörölte "magát" aztán kicserélte a gumit és folytattuk viszont az kiszakadt. Másodszorra nem ment el, mert észrevettük. Utána kicsit be voltunk parázva, megkérdeztem anyum is hogy mit csináljak, másnap Megjött így azt mondta nincs semmi baj, nem kell az esemény utáni, viszont én nem vagyok teljesen nyugodt. Most 4. napja tart, de már múlik el.

2015. dec. 21. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyukád helyében én javasoltam volna az esemény utánit.


Kevés az esély, de jellemző, hogy ott, ahol nem kéne, szinte a semmiből is összejön,

míg aki várja, az gyakran éveket vár hiába.

2015. dec. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem túl nagy.
2015. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély... én is azt mondom, amit az első. De a tabletta az meg lórúgás, csak kettő ilyet szabad egy évben.
2015. dec. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!