Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » NEM ERTEM!? November 23-an...

NEM ERTEM!? November 23-an rendesen megjott a menstruaciom, ra par napra pecsetelo verzesem jelentkezett ami azota is 16! napja tart, hol erosebben hol gyengebben.

Figyelt kérdés

Idokozben (3 hete ) a vereredmeny is kimutatta a HCG hormon jelenletet de az UH nem mutat mast, mint miomakat es cisztat. A terhessegteszt meg minig halvanyan pozitivat jelez. (a tegnapi is) szedulok, fajnak a melleim, es neha szur a petefeszkem es az aktualis menst. sem jott meg.

EZeket TENYLEG a CISZTA OKOZZa?


2015. dec. 21. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
a ciszta tényleg tud pozitív tesztet okozni, mert hcg-t termel, mint a terhesség, ettől fájnak a melleid, stb.
2015. dec. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Es egyszer csak el fog mulni vagy ki fog fakadni, kiurul a szervezetembol a HCG hormon es utana rendesen megjon?

Nem kapok semmi gyogyszeres kezelest, csak UH-ra kuldenek minig, mondvan hogy eleg ha kovetik a ciszta meretbeni valtozasat.

2015. dec. 21. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
El kéne távolítani a cisztát. Hány mm? Miért nem távolítják el? Ha ilyen tüneteket okoz akkor nem lehet kicsi, nem fog magától eltűnni.
2015. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1* ludtojas nagysagu volt (volt tobb kisebb is) de nem kellett muteni mert eltavozott.Viszont sosem volt pozi tesztem a cisztak miatt pedig volt parszor .
2015. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kb 3x2x3cm
2015. dec. 21. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!