Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara-t szedek kb 4éve, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara-t szedek kb 4éve, a havim nem igazán jelentkezett le, max 1-2csepp volt. Mindig normálisan beszedtem a gyógyszert. Lehet, hogy terhes vagyok? Vagy hormonok miatt is lehet, hogy nem jelentkezett le rendesen?

Figyelt kérdés
Máskor sem szokott igazán sok lenni,illetve kb 1-2 napot van.Anno a nőgyógyász azt mondta az nem baj.De ilyen még sosem volt,hogy 1-2 csepp lett volna.
2013. júl. 19. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem gond terhes nem vagy :)
2013. júl. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát remélem,mert ma reggel eléggé hányingerem volt,fejfájás....
2013. júl. 19. 08:27
 3/11 anonim ***** válasza:
...:) beképzeled magadnak ?? am,ha gondolod csinálj egy tesztet nem vesztesz vele semmit :)
2013. júl. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Neem képzelem be! Amikor nem igazán jelentkezett le,akkor úgy voltam vele,nemhiszem hogy lehetek terhes...Már régóta is szedem a gyógyszert... Azóta eltelt 1-2hét,nem is foglalkoztam a dologgal.De lehet csináltatok tesztet,mert nem szokott hányingerem lenni! Remélem max csak vmi vírus...
2013. júl. 19. 08:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szzedted nem lehet gond! Hányás, hasmenés, és egyes gyógyszerek befolyásolhatják a hatást. Ha ezek közül egyik sem volt, semmivel sem szetted együtt a bogyót, akkor szinte nulla az esélye, hogy terhes legyél.
2013. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"szinte nulla az esélye"


De CSAK szinte.

Rendes szedés mellett is előfordulhat terhesség.

Nincs olyan fogamzásgátló módszer, ami 100 %-os biztonságot adna.


Csinálj tesztet vagy menj ultrahangra!

Jobb rendesen meggyőződni róla, minthogy baj legyen.

2013. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ideje lenne szünetet tartanod, mert nagyon elvékonyodott a méhnyálkahártyád. Menj dokihoz.
2013. júl. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, az esély mindig szinte nulla, sosem 100%, akármivel is védekezik az ember.

(11.16)

2013. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ma vettem tesztet,holnap reggel az lesz az első hogy megcsinálom.Remélem azért nem lesz terhesség,nem így szeretném az első babámat.(váratlanul,tervezetlenül)
2013. júl. 19. 19:31
 10/11 A kérdező kommentje:
nincs baba :)
2013. júl. 20. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!