Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palástfű teát az ovulációtól...

Palástfű teát az ovulációtól menstruáció első napjáig kell inni? E-vitamint egész ciklus alatt lehet szedni?

Figyelt kérdés
ebben a ciklusomban kezdtem inni a palástfű teát mert a múlt ciklusban a nemvárt előtt erős, szövetes barnázásom volt. most csak kevés, halvány jelezte a piros betűs napokat, szerintem a palástfű tette rendbe. Meddig igyam? holnap fog megjönni (sajnos). E-vitamint is szedek 400mg-ot ezt lehet egész ciklus alatt? köszönöm a válaszokat!

2015. dec. 22. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:

A palástfű nekem is csökkentetette a barnázást! Igen, ha megjön, ne idd tovább.


E vitamint én ovuig szedtem és csak 100 mg-osat. Az E zsírban oldódó vitamin, így túl lehet adagolni, szerintem nem kell belőle 400-as minden nap.

2015. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fodormenta ***** válasza:
Igen,a menstruációig kell csak.Ha szeretnél,ihatsz menstruáció kezdetétől peteérésig cickafarkot meg màlnalevélteát.
2015. dec. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!