Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha most van a tojcsis nyúlos...

Ha most van a tojcsis nyúlos nyák akkor van még esélyem arra hogy az esti együttlétből baba legyen?

Figyelt kérdés
2015. dec. 22. 09:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Elvileg a nyák az ovuláció előtt van szóval igen.

De 12-24 óráig él a petesejt szóval semmiképp nem csúsztatok le róla.

2015. dec. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Pipa is vagyok. Mert 3 nappal ezelőtt volt pozi lh 2 napig utána nega... a höm nem ment fel. Azt hittem nem is lesz ovu. Erre nyúlos nyák.most dolgozok :( csak est 9-10 körül tudom apát elkapni! :(remélem nem csússzuk le!
2015. dec. 22. 09:22
 3/16 anonim ***** válasza:

Egyszer néztem a peteérésemet. Nekem a nyák 2 nappal a pozitív lh teszt után volt, meg is döbbentem, jó hogy használtunk tesztet:) de ez biztosan nem általános dolog. Az a hónap szerencsére betalált!:)


28hkm

2015. dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%

"csak est 9-10 körül tudom apát elkapni!"


Bocsánat, hogy ezt írom, de nekem ez annyira borzasztó erőltetettnek tűnik! Ha évek óta próbálkoztok, akkor az más, sajnálom. De manapság mindenki ilyeneket ír az első próbálkozós hónapban. Komolyan, az elmúlt 3-4 napban nem voltatok együtt? Akkor is esélyes. Illetve spontán peteérés is lehet, bármelyik nap. Akkor miért kell ennyire erőltetettnek lennie a dolognak?

2015. dec. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, mi első nyákos napon voltunk együtt, korai pém volt, az volt az első együttlét, sikerült a baba.

Szóval ezek szerint ez sem mindenkinél így van. Most meg szülés utáni ciklusomat figyelem (csak tünetekre gondolok) és 18 nappal a menzesz előtt volt nyákom. Azaz napokkal ovu előtt (ha volt egyáltalán ki tudja).

2015. dec. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Persze, csak apát elkapod, aztán lesz pozi teszt, tojcsi, nyuszi, minden.
2015. dec. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Igen kicsivel több mint egy éve próbálkuozunk. De ebben a hónapban nagyon kevés időnk jutott egymásra a karácsonyi hajtás miatt. Ezért aggódom.. egy hónapról se szeretnék lemaradni. De lesz ami lesz..
2015. dec. 22. 10:10
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is így volt, este elkaptam, lányaim 2 évesek :D :D
2015. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

"csak est 9-10 körül tudom apát elkapni!"


Inkább a párodat, mert az eredeti ötlet vérfertőzés lenne.

2015. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a poénkodást. Nekem annyira nem vicces. :) apámat nehezen tudnám.....
2015. dec. 22. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!