Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbízható nőgyógyász Pécsen?

Megbízható nőgyógyász Pécsen?

Figyelt kérdés
Ma voltam vizsgálaton dr. Michelin László-nal,mert párommal kisbabát szeretnénk. Késik a menstruációm,viszont a tesztek negatívak voltak. Okosabb nem lettem. Nem volt igazán kedves, nem mondott semmit,úgy.kellett belőle kihuzzam azt,hogy ő egyáltalán jövő hétre vissza hívott ultrahangra. Ezért minél előbb szeretnék egy lelkiismeretes orvost találni,akinel nem nekem kell kellemetlenül ereznem magam azért,mert tudni szeretném,hogy mi is van velem. Az se probléma,ha magánrendelés és fizetni kell. Köszönöm válaszaitokat előre is.
2015. dec. 22. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szörényi nagyon aranyos. :)
2015. dec. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, telefonszámot, rendelési időt esetleg tudsz nekem írni? :)
2015. dec. 22. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Hú... A Veress-ben rendel.

Hétfő: 07:00-13:00

Kedd: 07:00-13:00

Szerda: 13:00-19:00

Csütörtök: 07:00-13:00

Péntek: 07:00-13:00


Telszám a net szerint: 72/526-540. Én személyesen szoktam a recepción. :)

2015. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!