Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbízható, meddőségben...

Megbízható, meddőségben jártas, nem pénzéhes nőgyógyászt keresek Budapesten, lehetőleg Dél-Pesten vagy Dél-Budán. Tudnátok ajánlani? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, melyik kórházban dolgozik. Nekem úgy kell könyörögni jelenleginek, hogy csináljunk pl cikluskövetést, pedig már 2.5 éve szeretnénk babát. Közben endokrinológus is kezel, szóval nem árt, ha a doki kicsit képben van a hormonális problémákkal is. Meddőségi központba a János kórházba megyünk vissza, amennyiben a nőgyógyász+endodoki kombo nem tud segíteni (de az nekünk messze lenne). Fontos, hogy jó nőgyógyászt találjak! Előre is köszönöm!

2012. júl. 25. 14:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Most találtam a Forgács Intézetet és Dr. Sipos Miklóst. Örülnék, ha valaki tudna tanácsot adni.
2012. júl. 25. 15:57
 2/3 Manka68 ***** válasza:
bocs, szerintem nem ilyen válaszra vársz, de a legjobb helyen a meddőségi központban vagy, nődoki az alap kivizsgálásokon túl nem sok mindent tud tenni meddőségi ügyben. Ha a hormonjaid endodoki kezében vannak, ne kavarj be neki nőgyógyásszal. Vele lenne érdemes a cikluskövetést is megcsinálni, ha ragaszkodsz hozzá. És tapasztalataim szerint ők tudnak olyan uh-s kolegát ajánlani, akivel össze tudnak dolgozni. :-)
2012. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, hazsnos volt! Az endodokit majd megkérdezem Siposról. Azt hiszem, már ajánlotta korábban is a Forgács intézetet, ha a kezelése hatására sem jön a baba.

Cikluskövetést szeretnék, és tökjó lenne tényleg, ha az endodokimmal is konzultálna a továbbiakról.

2012. júl. 25. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!