Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy a valoszinusege a teherbe...

Nagy a valoszinusege a teherbeesesnek?

Figyelt kérdés

baratnommel nem vedekeztunk egyik alkalomkor ,tudom felelotlenek voltunk nem kell minden 2. embernek leirni.

16.-21. eig volt meg neki es 23. an voltunk egyutt ugy hogy max 5 percig volt bennt.Elotte egy oraval kielegitett majd furodtem es wc n is voltam.Mennyi lehet az eselye igy?



#smsmsm
2015. dec. 24. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van egy jó hírem! Apa leszel!
2015. dec. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nagy
2015. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de elvileg a viz es a szappan megoli kivul,belulrol meg a pisi kimossa
2015. dec. 24. 21:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Elmentél benne vagy sem?
2015. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

dehogy

alig volt benne par percig azert hagytuk abba mert lelankadtam

2015. dec. 24. 22:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Valószínúleg nem, de a ciklus 8. napja már "veszélyes", én nem játszanék a tűzzel.

Hány naposak a ciklusai? (A menstruáció első napjai hány napra vannak egymástól? Hogy hány napig vérzik utána, az édes mindegy...)

2015. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5-6
2015. dec. 24. 22:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Ajjaj, nagyon nem érted ezt még.... :(

Hány naponta jön meg neki? 28? 32? Nem mindegy, mert minél hosszabb a ciklusa, annál kisebb az esély terhességre, és minél rövidebb, annál nagyobb...

2015. dec. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs rá túl nagy esélye ,hogy terhes lett. Szerintem semmi okod az izgalomra. Ha úgy írtad volna a kérdést hogy "babát szeretnénk" és így meg így történt ahogy leírtad... (van e rá esély hogy így így terhes legyen) valószínű mindenki azt írta vola hogy nulla esélyetek van.... de így hogy valószínű fiatalok vagytok és most pont nem védekeztetek de még így se élveztél bele akkor riogatni fognak.de az esély nulla hogy terhes legyen!nyugi..
2015. dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, az esély nem nulla, mivel az előváladékban lehet életképes spermium és a ciklus 8. napja már közelít a fél időhöz a spermiumok lehetséges élettartamával összeadva.

Én is azt mondom nagyon minimális az esély, de sajnos nem nulla.

2015. dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!