Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba van a dologban? Mikor...

Baba van a dologban? Mikor teszteljek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
2 hete kissebb hasszurkalas illetve tul sok savtermelodes miatt gyanakodtam. soha nincs savam, ezelott csak az elso terhessegemnel volt. 22.en kedden kellett volna megjonnie azota is maradtak az enyhe hasszurkalodasok. alapvetoen rosszul vagyok a csipos etelektol a parom pedig imadja... Chillis vacsoranal tegnap este en semmit nem ereztem mig o szinte rosszul volt tole...:))) mit ad isten halimadokent most nemtudom megenni a jo karacsonyi halat...:/ tul hal ize van...😅

2015. dec. 27. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel 22-én kellett volna megjönnie, már bőven tesztelhetsz, ha van valami, már egészen biztosan mutatnia kell. Én nem várnék vele. Ha baba van - örülhettek, a nincs - nem áltatod magad vele.
2015. dec. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Mi a baj azzal, hogy "teszteljek"? Ez egy létező magyar szó, elég gyakran használják is.

De ha már kötekedünk, nincs olyan nyelv, hogy benga, és a nyelveket nem kell nagy kezdőbetűvel írni, te kis turbómagyar.

Egyébként ha tudni akarod, tesztelni úgy kell, legalábbis ebben az esetben, hogy a néni megveszi a tesztet, bemegy a mosdóba, kicsomagolja, rápisil, aztán meghatározott idő eltelte után a teszten láthatóvá válik, hogy pozitív vagy negatív.

Próbáltam a te szinteden magyarázni, remélem érthető volt.

Kérdező, neked pedig sok sikert :), én az utolsó együttléttől szoktam 10 napot számoltatni, akkor már a legtöbb teszt biztosat mutat.

2015. dec. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat 😊
2015. dec. 27. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!