Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meggátolhatja a teherbeesést...

Meggátolhatja a teherbeesést ha fogyasztottam alkoholt?

Figyelt kérdés
A férjemmel babát tervezünk, meg is teszünk ennek érdekében mindent. :) Viszont most lelkiismeretfurdalsom van, ugyanis a karácsonyi rokonlátogatáskor fogyasztottam alkoholt, picit be is csíptem. Megakadályozhatja a teherbeesésem?

2015. dec. 27. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mégis milyen módon akadályozná meg?
2015. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sőt, hány ilyen sztori van, hogy becsípve összebújt a pár, és végre sikerült a baba.:) (ez nyilván csak véletlen)


Van, akinek még terhesség alatt is a dokija nem vastablettát javasol (ha rossz a vérkép), hanem minőségi vörösbort. (én mondjuk vastablettát szedek, egyáltalán nem szeretem a bort)


28 hkm

2015. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis :) Ha meggátülná jóvqal kevesebb abortusz lenne :)

Nálunk egy reggeli együttlét lett a befutó, de utána baráti találkoózón voltunk és délutántól estig iszogattam. :)

2015. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta egy csapat orvos, hogy természetes úton nem tudok majd teherbeesni. Egyszer nem védekeztünk és terhes lettem. Olyan csacsi részegek voltunk a férjemmel, hogy hóangyalkákat csináltunk, a taxis, aki hazahozott minket az étteremből, három év múlva, amikor újra vitt minket valahová, megismert, és azon röhögött, hogy így még nem énekeltek a kocsijában. Az este egyes részletei az örök feledés homályába merültek, mert egyikünk sem tud minden mozzanatot felidézni. Mentségemre legyen mondva, hogy a férjem itatott, hogy méltón ünnepeljük a sikeres államvizsgámat. Arra biztosan emlékszünk mind a ketten, hogy kétszer legalább szeretkeztünk, és gumit nem használtunk, de ezt csak onnan tudjuk, hogy másnap nem találtunk a lakásban sehol sem használt óvszert. Esemény utánit azért nem vettem be, mert azt mondták, hogy úgysem eshetek teherbe és különben is egy alkalomból hogyan sikerülne már. Hát így. Itt futkozik körülöttem a végeredmény. :-) A nőgyógyászom, amikor elmentem hozzá, hogy terhes vagyok, két percig szótlanul bámult, majd megkérdezte, hogy hogyan csináltuk? Mi őszintén megmondtuk, hogy nem igazán emlékszünk rá, csak arra, hogy voltunk együtt. De nem egy ismerősöm van, akinél ilyen ferde éjszaka jött össze a baba. A fogamzásgátló gyártók hamar csődbe mennének, ha az alkohol fogamzásgátló hatású lenne. :-) Egy módon az, ha annyit iszik a férfi, hogy már nem áll fel neki. :-)
2015. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De örülök, hogy ezt írjátok! :) Most azért megnyugodtam,. Már nincs is lelkifurim. Köszönöm nektek!
2015. dec. 27. 12:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az alkoholnak ilyen hatása lenne, akkor nem lenne szükség fogamzásgátlóra, nem lenne annyi abortusz, és nem lenne itt annyi kérdés, hogy "részegen szexeltem, nem védekeztünk, terhes lettem, mit csináljak".
2015. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor elhataroztuk, hogy raallunk a babatemara, mindennemu alkoholfogyasztast (es az olykori drog) abbahagytunk. Aztan nem jott 16 honapig, egeszsegesek voltunk, de semmi. Akkor kaptam egy kulfoldi kinevezest, es halasztottuk (volna) a dolgot, es egy ejszaka jol bekokainoztam egy ceges buliban, hazamentem, es ravetemedtem a ferjemre. Terhes lettem. Orvostol orvosig szaladgaltunk, hogy lehet e baja a babanak, de azt mondta mindenki (amit igazabol tudtunk), hogy a kulon verkeringes miatt, meg egy ideig semmi baja nem lehetne... Az egyik doki meg jot vigyorgott a dolgon, hogy lehet ez a feszultsegoldas kellett az egeszhez, hogy sikeruljon. :) Szoval ne izgulj, ha nem sikerul ebben a honapban, nem az alkohol lesz az oka.
2015. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!