Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teherbeesést nagyon meggátol...

A teherbeesést nagyon meggátolhatja a dohányzás? és még többi lent.

Figyelt kérdés

Én voltam meddőségin, mert már ideje lett volna szerintem teherbe esnem, és mindig megjön. De nem mentünk rá úgy tudatosan a dologra, csak úgy random szoktunk együtt lenni. De másoknak igy random is bejön pár hónap után.


Meddőségin nem találtak semmit. Bár ott se vizsgálnak ki mindent.


A dohányzásról még nem sikerült lemondanom, bár igaz, hogy volt pár év amikor nem cigiztem, és akkor se estem teherbe.


A dolog pikantériája, hogy közben elváltam és új partnerem van 8 hónapja. Vele február óta vagyok együtt, és vele se védekezünk, és vele se esek teherbe. Egyre idegesebb vagyok, és emiatt még többet cigizek.


Az érdekelne, hogy mások akik babát akarnak, nagyon rámennek a peteérés napjára? vagy csak úgy együtt vannak védekezés nélkül?


A másik pedig, hogy a cigi nagyon szabályozhatja ezt a dolgot?


mi lehet még velem? vagy mit kéne még tennem az ügy érdekében? hova menjek? mit szedjek? félek hogy kimegyek az időből. :(



2013. okt. 13. 22:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Èn nem görcsöltem rà nem mèrtem/nèztem semmit így kicstvtöbb mint màsfèl èv volt mire összejött. Viszont a cigit rögtön letettem mikor felmerült a baba kèrdès. Terhesség alattsemmi kèp nem szívnèk soha egy fel szàlat sem, meg szerintem jobb az a baba fejlődése miatt ha ürül.
2013. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
de mi történik az a másfél év alatt? vagy inkább mi nem történik, és miért? megkérdezhetem, hogy akkor nem csak a peteérésé napjára céloztatok, hanem csak úgy együtt voltatok? nem tudom lehet kérdezni olyat, hogy kb milyen időközönként? mert attól is tartok, hogy a mi együttléteink lehetnének sűrűbbek? nem tudom mi a normális. nekiünk ilyen heti 2-3 szokott lenni.
2013. okt. 13. 23:03
 3/21 anonim ***** válasza:
Mi volt addig? Hknna tudjam? Baba biztos nem.Szerintem,egyszerüen nem mindenki ugyan olyan termèkeny..nàlunk ilen a csalàd pl anyukámnak èn 2 èv alatt jöttem össze,öcsém 3. Mamàmnak is több mint masfèl èv volt minden gyereeke mire sikerült. Èn orvosnàl sem voltam mert azt mondják 1 èv sikertelensèg teljesen normális mèg. Legutóbb pedig azt hallottam vannak úgynevezett termèkeny időszakok is. Ès akkor jöttem rà hogy a csalàdban mindenki tavasz-nyàr elejei születèsű ès èn is màjusban szülök. Egyèbkènt semmivel nem törődtem, amikor jól esett csinàltuk, max annyi volt hogy próbàltam bennttartani a katonàkat, vagyis nem keltem fel utànna reggelig. Hogy mennyit voltun együtt? Vàltozó volt hogy szabink vol ès ki se keltünk az ágyból volt hogy külföldre mentem ès 1 hètig semmi. Azèrt àtlagban mi is heti 2-3 kb. Ja ès elsõ voltam.
2013. okt. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
+nem is tudom mikor van pete èrèsem , nem 28 naposak a ciklusaim ès az utóbbi 4 hónapban nem is volt rendszeres.
2013. okt. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy mi lehet veled,szerintem érdemes lenne mégegyszer nekifutni egy alapos kivizsgálásnak.

Egyébként nekünk 6 hónap próbálkozás után fogant meg a fiunk.Rendszertelen ciklus miatt,fogalmam sem volt,mikor van peteérésem.Nem számolgattam,nem hőmérőztem,csak szexeltünk,amikor jólesett.Mindketten erős dohányosok voltunk,napi egy dobozzal szívtunk.

Ahogy pozitívat teszteltem azonnal leraktam a cigit,a férjem sajnos még mindig dohányzik.

2013. okt. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a ciginek semmi koze a dologhoz es igen, kellene egy nagyobb kivizsgalas.

Nekunk mar van egy gyermekunk es szerenenk masodikat. Elso veteles volt es ra 10 honapra sikerult ujra teherbeesnem random. Most azonban egy eve probalkozunk pontosan. Nyaron letoltottem a telefonomra egy app-et ami a ciklust koveti. Be tudom irni pontosan mikor voltunk egyutt stb....mert engem is szorit az ido.

Ha le tudnad tenni a cigit az neked is jobb lenne es ha jon a Baba akkor neki is.

2013. okt. 14. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én is és a párom is cigiztünk már jò pár éve,és az előváladéktòl lettem várandòs :)

26+5 hetes kismama :)

2013. okt. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ja de a pozi teszt òta nem cigizek,vagy csak néha egy szívást,és a párom is csak ritkán.
2013. okt. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

nálunk anya is egyből teherbe esett velem is és a nővéremmel is, és a tesómnak is egyből sikerült a kislánya.


esetleg lelki okokra gondolok még.


hogy mi volt előtte? férjemmel 7 évig voltunk házasok, sose méricskéltem semmit, csak random, de nem lett baba. akkor a meddőségin azt mondták, hogy alacsonyabb a spermaszáma az átlagostól. 16-17 millió. akkor azt gondoltam, hogy miatta nem jött össze. elváltunk más okokból. utána összejöttem egy sráccsal, vele is random vagyunk együtt, 8 hónapja, és megdöbbentett, hogy vele se úgy alakul. mindketten cigizünk.


átjárható vagyok, van peteérésem, hormon szintem pont középen van. nem tudom mit lenne még érdemes megnézetni.

2013. okt. 14. 10:39
 10/21 anonim ***** válasza:
a pasit
2013. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!