Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető hogy aznap van...

Elképzelhető hogy aznap van ovuláció, amikor pozitív az lh teszt?

Figyelt kérdés
Vagy mindenképp másnap? Nekem a mai lett nagyon erős pozi kora délután és most este is. Viszont szerintem ma van az ovum.
2015. nov. 23. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Holnap hajnalban ! Szerintem...
2015. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap meg tegnapeéőtt volt erösebb ma már csak halvány de mi tegnap meg előtte bujtunk csak össze, ma már szerintem nem fogunk, a sperma ugyis 5-7 ora mire eléri a célt, ha ma este összebujtok pont odaér hajnalra :)
2015. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak épp ez az, hogy nem tudunk,mert dolgozik. :( Vasárnap hajnal 2kor voltunk együtt, szerintem ez kevés lesz. A délutáni amúgy full erős pozi lett, az esti kicsit halványabb mint a délutáni, de még mindig pozi.
2015. nov. 23. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
oh fene :( lepd meg öt a munkahelyen:)Reggel sem ér haza? hajnalban is össze tudtok bujni
2015. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos hétvégén tudunk legközelebb együtt lenni. Úgyhogy ez a hónap elúszott. Ha holnap hajnalban ovulálok, az azt jelenti, hogy a spermiumoknak kb 52 órát kéne várni a petesejtre, ami elég necces szerintem, annyit nemigen bírnak ki.
2015. nov. 23. 21:36
 6/8 mandiga ***** válasza:
5 napot is kibírhatnak, 3 napot meg simán. Még van remény. :)
2015. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a biztatást. 2 hét múlva jövök az eredménnyel. :D
2015. nov. 23. 22:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt úgy, hogy aznap volt ovum mikor a teszt is pozitív lett, de általában inkább 1-2 nappal később.
2015. nov. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!