Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal óvszerrel védekez...

A barátommal óvszerrel védekeztünk. A gumiba csak előváladék jött. Abbahagytuk. Nem ment el. Lehet baj? A többi lent.

Figyelt kérdés
Viszont hüvelyemnél fehér-fehéres váladékot sós izzel tapasztaltam. Nem tudtam eldönteni, hogy az lehet az én nedvem. Megilyedtem és nyomtam fel egy adag Pharmatex spermicides "fogamzásgátló" krémet. Lehet baj?

2015. dec. 28. 20:41
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és ma kellene megjönnie. Szóval menzesz elött vagyok.

Ilyenkor már válik le a méhnyálkahártya.

2015. dec. 28. 21:06
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem kizárt,hogy ennyitől terhes legyél
2015. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te megnyalogattad a váladékot? Könyörgöm olvassatok már egy kicsit szex helyett, és akkor nem kell hülyeségeket kérdezni!
2015. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olvasok eleget.Nézz körül ilyen témakörben és látod hányan kóstolják meg. És ha nyalnak valakit? ugyan az.
2015. dec. 28. 22:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak nem eleget, ha a tudatlanság süt a kérdésedből. Más az orális szex, mint hogy aktus után odanyúljak, és megkóstolgassam. De inkább csak nyalogasd magad tovább.
2015. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha ennyire a feszültség gerjesztés a célod és egyáltalán nem segítőkészek amiket írsz akkor ne írj !

Oktatni mindenki tud csak tanítani nem :)

És én ettől nem lettem okosabb amiket mondtál pedig ha jól gondolom a válaszaid alapján te biztosan már egy főorvos szintjén vagy ,hogy ilyeneket írogass.

Ha továbbra is látom ,hogy értelmetlen dolgokat írsz nem fogok válaszolni mert ennek az oldalnak nem a feszültség gerjesztés és az ostoba válaszok írása a célja.

Remélem tudtad értelmezni a szavaimat.

Köszönöm!

2015. dec. 28. 22:40
 7/8 A kérdező kommentje:
1# Köszönöm a válaszodat!
2015. dec. 28. 22:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor hogy értsd, hogy miért gondolom hülyeségnek a kérdést:

Aktus előtt, a merev péniszre felhúzzák a gumit, ezután behatol a nőbe, majd kihúzza, a gumi nem szakadt, fenn van, minden rendben, sőt el sem ment. Tehát az előváladék sem juthatott beléd, hisz gumi volt rajta. Akkor mitől lennél terhes? Nem illan át a gumin a sperma, akkor sem, ha elment volna! Nem is értem, miből gondolod, hogy terhes lehetsz?!

2015. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!