Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aggódjak? Lehet belőle gyerek?

Aggódjak? Lehet belőle gyerek?

Figyelt kérdés

Mikor a barátnőmmel szexeltünk es kb 5 perce csináltuk azt is aznap 3. jára elszakadt a 3. óvszer de nem volt orgazmusom és nem láttam a gumiban előváladékot sem.

De a gumiba ami vazelines volt belül fehér kis pöttyök voltak lehet sperma vagy a vazelin lett olyan a surlódásra és a pöttyök a péniszem törzsrészénél voltak nem az óvszer végén.Lehet valami gond belőle?



2015. dec. 13. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet
2015. dec. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem 3 szor szakadt el hanem 1 szer.

És ha már azt irod hogy lehet akkor magyarázd csak meg hogy szerinted miért?

2015. dec. 13. 00:34
 3/9 A kérdező kommentje:
És igazság szerint nem voltam már annyira felizgulva mert már aznap 2 szer csináltuk és a 3-jára legyegebe pukkant egyet es lett egy jo nagy lyuk rajta.
2015. dec. 13. 00:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Vazelin?

Eszednél vagy?

Csak vízbázisú síkosítót lehet használni óvszer mellé pont azért, hogy nehogy kiszakadjon!


Lehet. És máskor is lehet baj, ha ilyen hülyék vagytok.

2015. dec. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy tud egymás után 3 gumi elszakadni? Most komolyan. 13 éve szexelek és életemben nem szakadt ki még a legolcsóbb, leggagyibb gumi sem.
2015. dec. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet baj de azért annyira ne aggódj. Nem olyan könnyű ám egy babát összehozni, a legtöbb pár néhány hónapig pár naponta szexel védekezés nélkül mire sikerül. Persze ha beletartoztok abba a statisztikai hiba százalékba akiknek egyetlen gumi szakadásbol babája lett akkor ez téged nem vigasztal.
2015. dec. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm. Utolso előttinek meg le irtam hogy nem 3 szakadtel hanem 3-ból 1. Először olvass el mindent okostolyás.
2015. dec. 13. 09:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mentel el. Lenyegeben ez egyenlo volt a megszakitasos vedekezessel ,azis csak 1 honap alatt 1x... Eszmeletlen keves ra az esely hogy (ha jutott is belé) elovaladektol teherbe essen! Sztem nem kell aggodni.
2015. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
okostoLYás????
2015. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!