Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elso terhessegemnel gorcsol...

Az elso terhessegemnel gorcsoltem a kimaradt mensi napjain nagyon. Ne most 3 napja kesik de semmi. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Ma tesztelek este mert munkaba kell mennem. Kicsit gorcsoltem ezelott 3 nappal de mara ez is elmult. Kremes folyasom van.a cicim duzzadt enyhen faj nyomasra.Valaki jart mar igy?

2015. dec. 29. 06:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességemnél görcsöltem a menzesz napján és utána is pár napig (9 hetesen vége lett a terhességnek), a második terhességemmel semmi ilyen tünet nem volt és még mindig tart.:)


Vagyis, az, hogy görcsölsz-e, semmit sem jelent. :)


29hkm

2015. dec. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden terhesség más.

És a terhességnek nem feltétlen van bármi tünete.

Igen, lehet baba.

2015. dec. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok nekem is e falyta problémám van, három hete késik a menstruációm ma reggel negatívat teszteltem xepil 25 érzékenységű tesztel de a tünetek meg vannak, mell érzékenység mellbimbó fájdalom átlátszó folyás már most barnás folyásom is van hát fájás fáradékonyság apró alhasi görcsök néha szurkál is enyhén szerintetek van még esély hogy baba?
2016. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!