Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet? Ez még nem a szülés...

Mi lehet? Ez még nem a szülés kezdete ugye? Tegnap este óta hányingerem van szinte egész nap (egyik terhességemnél sem volt hányingerem), és nagyon nyom, nyilal, szúrkál lefelé a hüvelybe, végbélbe, szóval le, főleg ha mozog a baba vagy keményedek.

Figyelt kérdés

37. hétben vagyok. Második baba, elsőnél progis császár volt, akkor csak keményedtem.Jóslóim sok van, hol rendszeresen (10 percenként) hol rendszertelenül keményedem már egy pár hete, és olyankor az egész medencém fáj. Még a levegőt is vissza kell tartanom.


Tegnap voltam dokinál, elvileg zárt a méhszáj, minden ok, de a streptococcus és méhszáj vizsgálat fájt.


2011. jan. 26. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy a vége felé hányigerem van, az rosszat is jelenthet, meg a szülés előjelét is. Ilyenkor fel kell hívni az orvost.
2011. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen rosszat? Tegnap minden ok volt a dokinál.
2011. jan. 26. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, ezért kell felhívni. Lehet, hogy semmi, csak gyomorrontás. Gondolom nem akartak ijesztgetni, nem részletezték.
2011. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
en is 37 hetes vagyok....szerintem a hanyinger lehet a miatt is , hogy a gyomrod eleg fennt van mar!!!szerintem ne idegeskedj!!!a fajdalmakrol meg csak annyit , hogy eleg normalis mar ebben a periodusan..azert csak egy 3 kg gyerek nyom mindent bennt :))) de mar nincs sok..ugyhogy kitartas
2011. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A lányomnál nem volt ilyen fájdalom és hányinger sem eddig, pedig fentebb volt a hasam.

Holnap megyek a dokihoz és vérvételre is. Majd rákérdezek.

2011. jan. 27. 00:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, jól vagy? Ugye semmi baj?
2011. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!