Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E honap 20. -an eggyutt...

E honap 20. -an eggyutt voltam a parommal es 25. en megjott. Ket napig tartott es elmult. Tegnap es ma is eleg kellemetlen szurkalasokat, csipkedeseket erzek a hasam alljan es a mehem korul. Szerintetek mitol?

Figyelt kérdés

2015. dec. 29. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Előtte mikor voltatok együtt? A szokatlanul rövid menstruáció (ha az átlagostól eltér) a hasi szúrkálás, csipkelődés lehet terhesség jele, jól sejtem, ezért írtad ebbe a topikba a kérdést. Viszont négy-öt nap alatt nem lesznek ilyen jelek, ez minimum 9-10, de inkább két héttel a spermium petesejttel való találkozásától kezdődik (írhatnék tüszőrepedést is, meg aktust is, ezek mind előbb vannak, mint maga a találkozás)

Ha úgy tartja kedved, csinálj egy terhességi tesztet, de még nem feltétlenül mutatja ki, ha pozitív. Inkább két héttel a gyanús aktus után.

2015. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
en 24en voltunk egyutt es ma megjott,de nem vartam :(
2015. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!