Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este barnáztam mára...

Tegnap este barnáztam mára semmi jel nincs előtte való nap pedig erős szúrkálásokat éreztem holnap utánra nem várom lehet ebből baba?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk már és nem akarok csalódni lehet menzi lesz de jobban örülnénk a babának, tegnap csináltam tesztet az negatív volt.aztán jött a barnázás már le is mondtam a babáról újabb sikertelen hónap lesz ez is? ma még figyelgetem de semmi barbázás eddig.Szerintetek mi lehet?Tesztelni már nem is merek
2014. aug. 1. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is barnáztam(nagyon kevés volt és inkább halványbarna) tegnap ,mára nem várom. Napok óta görcsölget a hasam.A mai tesztem negatív. Én is így vagyok ahogy te,nem tudom mi lehet. Elég rossz ez a bizonytalanság...:(

Neked van valamilyen tüneted? Szilvi

2014. aug. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs különösebb tünetem,mellem feszül,meg a megjön érzések vannak bennem.nem tudom én se hogy mi lesz,én 3 nem várom remélem nem is lesz semmi.bár ha megint negatív hónap lesz én lehet leállok ezzel mert minden hónapban várom hogy baba legyen és semmi :( Ti mióta próbálkoztok? Timi
2014. aug. 1. 08:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ez a 2. hónapunk,már van egy 8 éves nagy fiam. Teljesen ki lehet készülni ettől a várakozástól és bizonytalanságtól. Én egyébként úgy érzem hogy van bent valaki. Egy hete volt egy pici halvány barnázásom,amikor a beágyazódásnak kellett lennie,mert pontosan tudom mikor volt pém(ovutesztet csináltam). Próbálok várni de nagyon nehéz.:(Drukkolok hogy sikerüljön mindkettőnknek!:) Szilvi
2014. aug. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is a 2.hónap :) és nekem is van már egy 3 éves fiam de most nem tudom mért ilyen nehéz összehozni a kis tesót :( Remélem sikerül neked írd meg hogy mi lett veled :)
2014. aug. 1. 09:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Rendben jelentkezem. Sikerüljön mindkettőnknek!:) Én sem értem miért ilyen nehéz. Én már 37 vagyok lehet ezért is. Most vagyunk abban a helyzetben hogy vállaljuk még egy gyereket. Remélem azért nem kell őrült sokat várni.:(

Drukkolok mindkettőnknek!:) Szilvi

2014. aug. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod? Én mára és remélem nem is jön. Szilvi
2014. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is nagyon Drukkolok :) Remélem mind a kettőnknek összejön :) Én 25 vagyok és remélem hamarosan összejön :) Én vasárnapra nem várom :) és a barnázás is eltűnt :)
2014. aug. 1. 11:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam most van egy kis barnázás,de ilyen világosbarna. Elég fura. Lehet reggelre mensi lesz belőle.:( Majd jelentkezem mi a helyzet.

Kérdező te hogy vagy?

Szilvi

2014. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nálam is van barnázgatás. szerintem offos ez a hónap is :( Olyan rossz hogy nem jön össze :( nem tudom van e valami gyógyszer erre hogy segítsen könnyebben teherbe esni
2014. aug. 1. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!