Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek beágyazódás?

Szerintetek beágyazódás?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 25ik ciklus napomon hétfőre nem várom.. ovukról együtt voltunk. Minden ahogy meg van írva. Ma reggel a tisztaságimon egyetlen csepp bézs színű valami volt. Előtte egy kicsit görcsöltem azt hittem megjön előbb de hála égnek nem. Azóta sincs semmi. Átlátszó nyák. Ennyi. Hőm fent. Volt valakinek ilyesmi tapasztalata?

2015. dec. 31. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is pont hétfőre nem várom, de már nem értek semmit! Előző két hónapban ugyan így jártam, teljesen beleéltem magam, hogy beágyazódás, aztán mindkét alkalomkor megjött! Most nem volt "beágyazódási Vérzésem", így hát reméltem, na talán most sikerült! De már most érzem, hogy meg fog jönni! Szóval én már nem tudom, ha van vérzés ha nincs, baba nincs! De Neked drukkolok!
2016. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én feladtam..! Elegem van! Amennyjt költöttem tesztekre és amennyi negatívot láttam pont elwg volt auhoz hogy ki is készüljek a mai tette be a kaput.. 12 dpon lehetek. Negatív.... reggel volt barnázás. Azóta csak mlst voltam wc sde semmi nem volt. Bár eddig depressziómbam feküdtem.... úgyse vagyok terhes!! Többet gyerekről se akarok hallani :,( de köszönöm nagyon kedves vagy! Azért bízzunk abban hogy neked összejött!
2016. jan. 1. 15:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaaaa és a hőm ma is 37.1 volt... vicc..!!!
2016. jan. 1. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!