Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe görcsök, "mindjárt...

Enyhe görcsök, "mindjárt megjön" érzés, és petefészek körüli fájdogálás: lehet beágyazódás jele?

Figyelt kérdés

Pont egy hét múlva kell megjönnie, tesztelni még korai.

Harmadik terhesség lenne, első kettőnél ilyen tünet nem volt.

Az előző két hónapban sem, előtte pedig tablettát szedtem, tehát se terhességre, se pms-re nem volt példa.


Előző hónapban határozottan éreztem, hogy a jobb oldalon volt peteérésem, pont a PÉ jelzett napján, most a bal oldalon érzek vmit (ugye most ez lenne a soros), de már egy héttel a peteérés után vagyok.



2015. dec. 16. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor így volt, nem jött meg terhes voltam,nemvárt napján teszteltem. Második terhességnél ugyanez volt, amikor mindjárt megjön érzésem volt egy héttel nemvárt előtt már gyanakodtam,mert nekem csak aznap szokott jelentkezni és pár órán belül meg is mos viszont nem,nemvárt előtt 3nappal teszteltem, halvány de egyértelmű pozitív lett.
2015. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!