Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abba hagyása...

Fogamzásgátló abba hagyása után mikor tudok újra teherbe esni?

Figyelt kérdés

Mindenkinek BUEK!!:)

MA éjjel drága párom bejelentette szeretne ha ez évben megajándékoznám egy babával :)

Nos én fél évig szedtem a fogamzásgátlót és eddig az újból 4szemet szedtem be ugy hogy ugy döntöttem leállok..

Kérdésem hogy kb mikorra számithatok arra hogy teherbe tudok majd esni biztosan?



2016. jan. 1. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár már az első hónapban.
2016. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akár azonnal is. Mondjuk ésszerű lenne hónap végén befejezni a tablettát, mert akkor van mihez viszonyítani a vérzést
2016. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizony! Vagy a level kozepen hagyd abba vagy mar szedd vegig mert lehet nagyon felboritja a ciklusod es sokat kell varnod a picire :)
2016. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fog. gátló abbahagyása a ciklus miatt úgy javasolt, hogy végig szeded a levéllel és utána állsz le vele.

Amúgy nem tudni, hogy mikor jön össze. Valakinek egyből összejön, valakinek hónapokig tart, valakinek meg még tovább.

2016. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akár azonnal! Nekünk az első gyógyszer mentes hónapban összejött! Tegnap töltöttük a 13. hetet.

Barátnőjét szintén tervezték a babát. Márciusban hagyta abba a gyógyszert, a hormonjai teljesen felborultak, októberben jött össze nekik. Nagyrészt azon múlik h reagál a szervezetet a gyógyszer megvonására.

Sok sikert kívánok!!!

2016. jan. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!