Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abba hagyása...

Fogamzásgátló abba hagyása után ki milyen hamar esett teherbe? Más jelei voltak mint pl sima terhességnek?

Figyelt kérdés

2 hónapja nem szedem a gógyszert,vasárnap kéne megjönnie,most kicsit barnázom. Ideges vagyok néha csak ugy rám tör az idegesség.


Még reménykedek hogy mégsem. fog megjöni. Olvastam neten,hogy van olyan aki barnázik és mégis terhes. Vagy menstruál,hirtelen hangulat ingadozása van.


Veletek hogyan volt? Ment minden ahogy a nagyknybe meg van irva?


2014. júl. 10. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

10 évig szedtem gyógyszert, 2012 decemberben hagytam abba, 2013 februárban jött meg először a menzeszem (addig óvszerrel védekeztünk, utána kezdtünk próbálkozni), májusban fogant a babánk.

Semmi tünetem nem volt, amikor nem jött meg, csináltam egy tesztet ami pozitív lett. Mondjuk utána se volt semmi tünetem az egész terhesség alatt.

2014. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Junius 4.en hagytam abba megjott juni 7-9ig es most mar meg se jott. Ma kaptam meg az orvostol a pozitiv menotesztet. En egyatalan nem barnaztam de pre menstruacios gorcseim voltak es vannak is meg. De egy teljesen mas erzes, osszehasonlithatatlam.
2014. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmnek amikor elfogyott az utolsó levél gyógyszere, megjött neki, aztán ráálltak a babázásra. Egyből babás lett. :)
2014. júl. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a fogamzasgatlo abbhagyasa utan 5 honapig ossze-vissza jott meg es valami nem volt okes a peteeresemmel se (sose lett pozitiv az ovulacios tesztem.A 6. honapban mar rendesen visszaallt a ciklusom 30 naposra es a 7. honapban terhes lettem :)

De nekem is van egy baratnom,aki abbahagyta a gyogyszert es egybol terhes lett,ketszer is.

2014. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!