Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik és minden...

5 napja késik és minden percben olyan érzésem van, mintha folyna belőlem valami. Ez normális?

Figyelt kérdés
Tüneteim haloványan vannak, feszül a mellem, sokszor pisilek és émelygek is egy kicsit, de még várok a teszttel, mert már volt hogy egy hetet késett. CSak aggódom a folyásos érzés miatt.
2010. márc. 25. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor terhes lettem (már a teszt mutatta a nem várt napján) a 6. hétig minden nap rohangáltam a wc-re ellenőrizni, mert olyan érzésem volt hogy folyik valami. De semmi nem volt. A nem várt előtt és utána is teljesen száraz voltam.

(L)

2010. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, ugyanez van velem is. Mindig rohanok és semmi.

Csak nem merek még tesztelni, mert nem akarom beleélni magam, ugyanis már mentek el babáim. :(

2010. márc. 25. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:
ez az érzés, mármint a folyás, nekem szokott lenni menstruáció előtt pár nappal/esetleg egy héttel.
2010. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne hari de ha mentek el babák akkor jobb lenne mielőbb tesztelni és ha pozi akkor doki hogy fel tudja írni a gyogyszert ami segít hogy megmaradjon a baba!De ez csak az én magánvéleményem...
2010. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

majd ha már egy hetet késik, akkor tesztelek, de nem megyek orvoshoz. Az utolsó babánál már mindent beszeddek velem és mégsem maradt meg. Minden vizsgálatom jó lett, így most a sorsra bízom. Elég volt a heti 2 vizsgálatból és a tömérdek gyógyszerből.

Köszönöm a válaszokat.

2010. márc. 25. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!