Baba, nem baba?

Figyelt kérdés
13. dpo reggeli elsőből hófehér negatív x-epil teszt, hasgörcs és mellfeszülés! Esélytelen? Menstruálni fogok?
2016. jan. 3. 11:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Beléd látunk?


Egyébként hadd fordítsam le a kérdésed: "ha túl korán tesztelek negatívat, amikor még nem is kell hogy kimutassa... lehetek terhes?"


Szerinted?

2016. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez a válasz mennyire volt hasznos számomra! Szerinted?
2016. jan. 3. 11:33
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Milyen valaszt varsz? Honnan kellene tudnunk a 13. dpo-n, h sikerult-e? Meg az orvos sem tudna.

Nyugodj meg, es vard ki a nemvart napjat. Vagy meg arra par napot, es utana pirorg rajta.

2016. jan. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
*porogj
2016. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Ne haragudj, de valami jósló oldalra írj ilyen kérdést, ott lehet hogy kapsz számodra megfelelő választ. Senki sem lát beléd. Nem tudom hogy fogsz e menstruálni, vagy fog e késni, hogy ha terhes is vagy lány lesz vagy fiú.
2016. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Sajnálom, hogy nem értettétek meg a kérdést! Arra voltam kíváncsi, hogy ha nemvárt előtt 1 nappal (mert a 13. dpo) az ugyebár nemvárt előtt egy nappal van, nem kellene-e már mutatni valamit a tesztnek, ha összejött a baba?????!!! Ennyi volt a kérdés, nem több! Ha Nekem jósoldalra kell mennem, Nektek jó szívvel ajánlok értő olvasás gyakorlatokat!
2016. jan. 3. 12:28
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell még ilyenkor mutatnia. Nekem már 4 napja késett amikor először kimutatta.
2016. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 mandiga ***** válasza:
100%

Érzékenyebb tesztet próbálj ki, ha baba van akkor az már talán kimutatja.

Drukkolok!!!! :)

2016. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehetne vitatkozni, hogy a mi szövegértésünkkel, vagy a te fogalmazásoddal van a baj. Mivel 3-4-en nem értettük, így az utóbbi a valószínű.
2016. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves 9. válaszoló! Valóban lehetne vitatkozni, mivel ti hárman nem értettétek a kérdést, mi meg a két normális válaszolóval igen! Tehát 3-3! :) Másrészt, a kérdésem jónak tűnik, tekintettel arra, hogy téged már másodjára ide vonzott! :) Úgyhogy teljesen rendben vagyunk! Ha nem értesz egyet, távozhatsz! :)
2016. jan. 3. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!