Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esetleg volt már valakinél...

Luna26 kérdése:

Esetleg volt már valakinél olyan, hogy "megjött" aztán kiderült, hogy még is terhes?

Figyelt kérdés
Dec.elején jött meg 2-5 között..és most 28-án (elég szabálytalan a ciklusom,hol 28 napra jön meg hol hosszabb) a mostani elég sok volt de nem görcsöltem csak enyhén,aztán tegnap és ma már alig van valami.valami ötlet?

2015. dec. 30. 07:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Milyen ötlet? Menstruáltál, tehát (nagy valószínűséggel) nem vagy terhes.
2015. dec. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy többen is véreztek terhesen..de nem tudom hogy ennék mennyi a valószínűsége az én esetemben..és tapasztalatokra lennék kiváncsi "ötlet" alatt..
2015. dec. 30. 08:12
 3/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__73258..


Ez az én kérdésem, szerintem korrekt válaszokat kaptam :)

Próbálok azóta én is a lehető legvalószínűbb okokra gondolni.

2015. dec. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Szia. Bnőmnek volt mensije 4-5 hét körül. Egy hét múlva tesztelt (tünetek miatt) és pozitív lett.
2015. dec. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Elképzelhető ezek szerint terhesség is? Probálkozunk 2 éve Sajnos fél időben (1éve) közben 2 oldali petefészek cysztát találtak és kezeltek.Azóta 3x voltam dokinál nem találtak semmit.visanne nevű gyógyszert irt fel a doki eléggé bekavart mert nem volt töle mensim félévig szedtem rendeződött a mensim stb.(aztán mostanában fura dolgok vannak.)peteérésem a tapasztalatok alapján vannak és minden hónapban várat magára a bébi..a kérdésemet azért tettem fel mert olyan még nem volt hogy 3 napon át ne lett volna erősebb és még rá 2-3 napig maszatolgatás mellett görcsölgetek..most meg annyi volt az első napon mint amikor" kicsit többet evett volna az ember.."" és olyan Mindjárt megjön érzés volt" meg be van durranva a mellem..
2015. dec. 30. 13:59
 6/18 A kérdező kommentje:
Ami jellegzetes mensi tünet az jönni szokott minden hónapban a mensit megelőzően ahogy az a nagykönyvben meg van irva.Ezért is meglepő hogy ennyi..
2015. dec. 30. 14:06
 7/18 anonim ***** válasza:

Rokonom 6 honapos terhes koraig menstrualt.

Ismertem olyat, aki 3 honapos koraig :D

2015. dec. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
:-)
2015. dec. 30. 15:16
 9/18 A kérdező kommentje:
Örülnénk nagyon végre!köszi a válaszokat
2015. dec. 30. 15:17
 10/18 anonim válasza:
Sztrm nincs kizárva semmi sem. A bnőm mindkét terhessege alatt mensizett az első trimeszterben.Remélem összejön nektek! Mi másfél éve próbálkozunk, most clostilt szedek. Ez az első hónapom.
2015. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!