Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pont akkor vesztettem el a...

Pont akkor vesztettem el a szüzességem, amikor ovulációm volt. Terhesség? Többi lent.

Figyelt kérdés
Használtunk óvszert, de bennem élvezett el. Azt mondta nem volt probléma az óvszerrel kapcsolatban. Viszont úgy érzem, hogy szúr a petefészkem, két nappal az aktus után véreztem is. Túlstresszelem és csak beképzelem? Nagyon szeretjük egymást, de megijedtem. Köszönöm a válaszokat!

2016. jan. 3. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nyilván azért véreztél és fáj, mert most vesztetted el a szüzességed?

amúgy biztos vagy benne,hogy szeret? nekem is volt egy bunkó pasim(1.barát) aki tett rá hogy nekem ez még új.. repült is.

de 2.párom(mostani) viszont nagyon türelmes volt ezen a téren..gondolok itt arra,hogy a te barátod 1. alkalmommal is arra ment rá,hogy ő elélvezzen..hogy neked esetleg nem jó arra xart rá..

ezt gondold át

amúgy ha használtok óvszert és amikor kiveszi belőled és ugye akkor veszi le az óvszert..akkor nem lehet semmi baj. normális használat mellett.

2016. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok, hogy szeret, kb fél évet vártunk. Köszönöm a választ!
2016. jan. 3. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!