Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hete vesztettem el a szüzess...

2 hete vesztettem el a szüzességem, gumival védekeztünk, nem szakadt ki, most mégis késik. Két napja kellett volna megjönnie. Mi lehet az oka? Esetleg az első szex bezavarhat?

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első szex teljesen felborított mindent, àtállt a menstruációm 26 naposra ès azóta máshogy pontos. Szóval szerintem semmi gond nincs! Főleg ha védekeztetek. Ha félsz, akkor csinàlj egy tesztet, de szerintem kizárt, hogy terhesség miatt késik.
2015. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi , én is ebben reménykedem :) bár sokan azt mondják nem befolyásol semmit...szóval nem tudom
2015. okt. 4. 19:10
 3/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Rosszul tudják, igen is befolyásol, ugyanis egy nőnek - és egyébként férfinak is - egy életre fontos momentum, így igen is több mint valószínű, hogy emiatt késik a menstruációja. Amennyiben több mint 1 hetet késne, javaslom egy teszt csík használatát. De szinte biztos, hogy nem terhes, ha a gumi végig a hímvesszőn maradt, és nem szakadt ki.

24/F

2015. okt. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi is gumival védekeztünk, és késett utána. teljesen bepánikoltam, két hét után vettem egy tesztet, negatív volt, de tovább késett, ezért kértem időpontot a nőgyógyászhoz. A telefonban azt mondta ,hogy gyakran előfordul, hogy megborul a hormonháztartás az első aktus miatt. aznap reggelre jött meg mikor a vizsgálat lett volna, közel 3 hét késéssel. azóta is pontos a ciklusom
2015. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!