Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Szerdan 6-an kene megjonni a menzeszemnek, de mar masodik napja szedulok, faj a mellbimbom es ma reggel ugy gorcsolt a hasam, hogy azt hittem megjon. A ferjemmel a ciklus 10 napjan szeretkeztunk es peteeresem is volt. De nem tudom, hogy ilyen tuneteim lehetnek, mar most?

2016. jan. 3. 12:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kerlek ha volt mar valaki igy valaszoljon. Tesztelni meg korai lenne szerintem. Csak egesz nap emelygek, es etvagyam sincs.
2016. jan. 3. 12:03
 2/15 anonim ***** válasza:
Be lehet képzelni is és a menzesz tünetei hasonlók a terhességel várd ki a 6 .át onnan reménykedj vagy ne attól függ akarjátok e
2016. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szeretnenk igen. Hat akkor varok, csak ez a szedules nagyon rossz, és nem szoktam ilyen rosszul lenni. Esetleg valami tapasztalat ?
2016. jan. 3. 12:31
 4/15 mandiga ***** válasza:

A szédülés bármitől lehet, túl korai lennének a tünetek. Lehet front, vagy bármi. Nekem volt olyan hónapom, hogy görcsöltem, mintha megjönne, de sajnos nem baba volt, ráadásul majdnem 3 hetet is késett. Ovum sem volt. A cicim nagyon fájt, sőt, még "előtej" is szivárgott ha picit megnyomtam. Hormonok szórakoztak velem.

Drukkolok neked, hogy baba legyen. Elvileg én is jövő hétre "nem várom". Semmi tünetem, még a cicim sem fáj, pedig szokott.

2016. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszi szépen. Neked is drukkolok nagyon. Most csináltam tesztet,mert nem bírtam ki es negatív lett sajnos.
2016. jan. 3. 14:41
 6/15 A kérdező kommentje:
Tik mióta próbálkoztok?
2016. jan. 3. 16:40
 7/15 anonim ***** válasza:
Hány nap telt el az ovu óta?
2016. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
12 nap telt el
2016. jan. 3. 19:21
 9/15 mandiga ***** válasza:
Mi 4 hónapja próbálkozunk. Ez nem sok idő tudom, de akkor sem megy egyszerűen. Mióta babát akarok a ciklusom teljesen megbolondult, most iszom a palástfű teát, hátha segít valamit. Elvileg mi most jókor voltunk együtt, hát nemsokára majd kiderül. Hőt vezetsz esetleg? Én már azt is vezetek 3 hónapja, így legalább tudom, hogy volt-e ovum.
2016. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7-es vagyok,nekem a 12.dpo-n 10-es teszt halvány de egyértelmű pozi lett.Én a helyedben tuti csinálnék egyet reggeli elsőből.

De ha nega az sem biztos eredmény,van akinek később mutatja,

2016. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!