Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a terhességnek?

Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

Barátommal óvszerrel+ megszakítással védekezünk. A gumi nem szakadt ki, nekem mégis 3 napja késik, és nagyon félek,teljesen rástresszeltem. Arra is mindig ügyelünk, hogy esetleg előváladékos kézzel sem nyúljon hozzám.

Mennyi az esélye annak, hogy terhes lettem?

20/N



2016. jan. 3. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag 0. A menstruáció más miatt is késhet.


(Azt meg eleve nem értem, hogy ha óvszert használtok, miért kell a megszakítás. Tudom, hogy semmi közöm hozzá, de az érzésem az, hogy túlságosan rástresszelsz a terhességre. Hosszú távon ez nincs jó hatással a szexuális együttlétekre ezért javasolnám a fogamzásgátlót. Nem kell ennyi mindenre figyelni,és a menstruációd is óraműpontos tőle.)

2016. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is ilyen. Miért kell ennyire f.osni ?
2016. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj,nem lesz semmi gond,meg fog jönni,amint megnyugodsz.


Lehet felfáztál.

2016. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Kb semennyi, ne izgulj. Előfordul, hogy késik pár napot.
2016. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Ha nő lennél, valószínűleg te sem lennél folyton nyugodt. Elsőnek köszönöm. Sajnos fogamzásgátlót nem szedhetek, mert régen szedtem, de folyamatosan rosszul voltam tőle, a nőgyógyász azt mondta, keressünk más megoldást.
2016. jan. 3. 12:53
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Persze, ne stresszeljen, ne idegeskedjen, sőt..csinálja máskor is így!!

Én is ideges lennék a helyedben, semmi sem 100%-os!

2016. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha reálisan belegondolsz, ha ilyen könnyű lenne teherbe esni nem riogatnának minket hogy csökken a magyarság lélekszáma.
2016. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne parázz már. Mitől lennél terhes ha nem szakadt ki?

Inkább attól félj, hogy valami betegség van vagy csak simán ettől az abszolut indokolatlan parától késik.

2016. jan. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már megjött.
2016. jan. 13. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!