Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhességnek mennyi esélye lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességnek mennyi esélye lehet?

Figyelt kérdés

42. napon vagyok ma, és még nem jött meg. Voltunk együtt a párommal, de minden alkalommal védekeztünk, és bennem nem élvezett el. (tehát terhesnek nem szabadna lennem) Továbbá ültem hideg kövön, de nem fáztam fel elvileg meg semmi.

Szerintetek mi lesz??


2012. okt. 26. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az lesz, hogy elmész orvoshoz, és majd ő megmondja, azért kapja a fizetését.
2012. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem stresszel mostanában, esetleg nem fáztál meg? Ha tényleg rendesen védekeztetek, nem lehet baj. :)

Nem tudom, hányadik napon kellett volna megjönnie, de lehet, hogy tényleg el kéne menned orvoshoz.

2012. okt. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy sima pár száz FT-os teszt megmondja erre a kérdésedre a választ! :)
2012. okt. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindig lenyelted volna ,most nem stresszelnél. Irány a doki.
2012. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
védekeztünk rendesen. a 28.30. napra mindig meg szokott jönni. Felfázás már hamarabb előfordulhat... de nem hinném hogy ennyitől felfáznék.Nem olyan típus vagyok
2012. okt. 27. 12:48
 6/6 anonim ***** válasza:
hiába érvelsz ellene h nem lehetsz akkor te biztosan tudod és megnyugodhatsz de itt az emberek innen nem tudják úgyse megmondani...de ha kicsit is kételkedsz menj be egy patikába, drogériába és költsd rá azt az 500FT-ot hidd el biztosabb mint itt kérdezgetni :)
2012. okt. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!