Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szilveszter éjszakáján véletle...

Szilveszter éjszakáján véletlenül beleélveztem egy lányba. Lehet, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Részeg voltam, és elélveztem.

2016. jan. 3. 12:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%

Simán lehet terhes!

Reméljük vett be eseményutánit...

2016. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
76%

ügyes vagy fiam, komolyan hogy lehet véletlenül bele élvezni?

ha dugod akkor ezzel számolni kell, én nekem is volt h sakálrészegen szexeltem de ilyen h véletlenül bele élvezni...

2016. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem csak a terhesség miatt kell védekezni egy ismeretlen partnerrel, hanem a fertőzések miatt is. Egy gombával például simán tünetmentes lehetsz közben pedig átadhatod másnak nemcsak szexuális úton.
2016. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%

Őszintén szólva nem kell meglepődnöd azon, ha a lány rád talál néhány hónap múlva és jelzi, hogy nem árt félretenned a pénzedből, mert a következő 18 évben fizetheted a gyerektartást.

Azon sem kell meglepődnöd, ha pár nap múlva valami fertőzésre, nemi betegségre utaló jeleket találsz a farkadon.

2016. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%

hány ilyen kérdés lesz még?


úgy néz ki, sok gyerek várható őszre, vagy sok abortusz év elejére

2016. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Józan fejjel nyilván nem élvezem volna bele. De részeg voltam, nem tudtam, hogy mit csinálok.
2016. jan. 3. 14:01
 17/20 mandiga ***** válasza:

Ha annyira részeg voltál, akkor fel sem állt volna. Egyszerűen nem foglalkoztál vele, most meg megijedtél.

Máskor jobban figyelj oda, és védekezz nem csak a terhesség ellen, hanem a fertőzések ellen is.

2016. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Viszonylag kicsi az esélyed egy alkalomból de bőven elég ahhoz, hogy most legyen okod aggódni. Kb két hétig aggódj utána kiderül.
2016. jan. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
terhes? simán lehet.
2016. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Na terhes lett? Mi lett?
2016. ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!