Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Szedjem tovább...

Mit tegyek? Szedjem tovább vagy ne szedjem?

Figyelt kérdés

3 napja pozi volt az ovutesztem utána 2 napig negatív most meg megint pozitív,de viszont tegnap este elkezdtem szedni az utrót.Most nem tudom mit tegyek..Hagyjam rá az utrót és kezdjem el megint amikor már megint negatív lesz az ovutesztem vagy már hagyjam és szedjem tovább?

Nem nagy adagot szedek napi 2*100 mg-ot.


2016. jan. 3. 16:36
 1/6 anonim válasza:
A tablettát nem így kéne ész nélkül szedni!
2016. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért is szedem ész nélkül?A doki azt mondta,hogy pozi ovuteszt után várjak 2 negatív tesztet és a második negatív teszt napján este szedjem be az első adag utrót (ez volt tegnap este)...mivel általában 3 napig szoktam ovutesztelni így csináltam ma is egyet és meglepődtem,hogy pozi lett....úgyhogy szerintem nem szedtem be ész nélkül csak a doki utasítását követtem...
2016. jan. 3. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel akkor a dokit és kérdezd meg.Miért kell ilyen korán progit szedni?
2016. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt már egy vetélésem 8 hetesen utána meg volt egy csomó pozi tesztem + késésem pozi tesztekkel,de mindig megjött.
2016. jan. 3. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Szednem addig mig az orvosom mast nem mond! Holnap hivd fel :),
2016. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma felhívom mindenféleképp :).Köszönöm a tanácsokat!
2016. jan. 4. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!