Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció utolsó napján...

Menstruáció utolsó napján mekkora esély van a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Belém élvezett a barátom és hihetetlenül kívánós vagyok azóta is, pedig eltelt már 2 nap, de úgy érzem szét tudnám szedni szegényt. Félreértés ne essék, most épp ott tartunk, hogyha becsúszik a baby, okés, ha nem az se baj, szóval nem gőzerővel megy a családalapítás, de azért ott motoszkál, mi van ha? :)

#védekezés nélkül #menstruáció alatti teherbeesés
2016. jan. 3. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Elég jó. Mindkét gyermekem így fogant.
2016. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazán? :) Megmondom őszintén benne vagyok már a korban, és megvan hozzá az anyagi létbiztonság is. :) Van lakás, pár, munkahely, 27 éves vagyok,úgyhogy beleférne :) Úgy örülök,hogy ezt írtad!!! :) Köszönöööm!!!! :)
2016. jan. 3. 17:44
 3/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
61%
2 nap alatt nem történt semmi olyan a szervezetedben, amitől kívánós vagy. Ezt csak bemagyarázod magadnak. Amúgy persze lehetsz terhes, de az majd legkorábban 1 hét múlva okozhat terhestüneteket. Meg az is lehet, hogy nem lesz semmiféle teherbeesés. Ne éld bele magad.
2016. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Én soha nem estem teherbe menzi előtt.
2016. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2.-- Tudom,h nem attól vagyok kìvánós,h máris baba van... Pont azért voltunk együtt mert nagyon kìvánós voltam. Viszont emlékeim szerint mensi utcsó napján nem lehet peteérés máris,ahhoz kell 10-14 nap....szóval nem értem miért is voltam kìvánós.

3.-- Ên nem mensi előtt,hanem UTOLSÓ napról beszéltem. :)

2016. jan. 4. 13:17
 6/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ja, értem. A kívánósságot én ételek utáni vágyként értettem, nem szex utániként :) Én hajdanában mindig menstruációkor éreztem így leginkább, aztán a ciklus második felére megcsappant a libidó... Tehát szerintem ez még nem jelenti azt, hogy neked most volt egy extra ovud. De peteérés, tüszőrepedés gyakorlatilag bármikor lehet cikluson belül és teherbe lehet esni mensi alatti együttlétből is. Szóval nincs kizárva, csak kisebb az esélye, mint a nagykönyvi középidős ovulációnak.
2016. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hogy mekkora az esély, az ciklusfüggő, egyénfüggő.


Nekem nagy.

Neked? Megtippelni se lehet, mert semmit se írtál a ciklusaid hosszáról.

2016. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
21-24 naponta jön meg 5-6 napra, az utolsó 1-2 nap márcsak maszat. Aktus utáni 4. napon szurkált a hasam, de passzolom,hogy miért, mert vakbélműtét óta,ha nsgy hideg jön,akkor is szúrkál, meg néha érzem a p.é.-t is,bár az odébb van. Még kb 5-7 nap,hacsak nincs rendkìvüli p.é.... Hisztisebb is vagyok,meg türelmetlen is 4-5 napja,bár a kìvánósság megszűnt. Bebeszélni nem akarom,ezért kérdezek sok butaságnak tűnőt és feleslegeset...
2016. jan. 6. 13:31
 9/13 mandiga ***** válasza:

Rövidebbek a ciklusaid, így lehet esély rá. Nekem is 25 naposak, a ciklusom 6-7. napján éreztem szúrkálásokat, viszont akkor nem volt ovum. Valószinű nekem most későn van, és nem tudom mikorra "nem várjam"

Amúgy szerintem ritka menzesz elött közbe és utána teherbe esni. Nekem eddig nem sikerült menzesz alatt.

2016. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

21-24 napos ciklussal nem lenne meglepő.


"néha érzem a p.é.-t is,bár az odébb van. Még kb 5-7 nap"

Miért lenne odébb? Középidőben kizárólag a 28 napos ciklusnál van.

21-14=7

24-14=10

Azaz 21-24 napos ciklussal normális, egészséges luteálist feltételezve a 7-10. ciklusnapon van az ovuláció. Előtte 3 nappal pedig már esélyesen lehet próbálkozni.

2016. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!