Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivancsi vagyok ki fog tesztel...

Kivancsi vagyok ki fog tesztelni pozit januar vegeig!? Josz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés
:D folytatodik a menet :)

2016. jan. 3. 18:32
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/265 anonim ***** válasza:

Régóta használom ezt a esztet, nekem sose volt még halvány pizi, még csak oda se tudtam képzelni.... A csíkom egyértelműen rózsaszín, de halvány... Mondjuk ma még csak 12. Dpo-n vagyok...

T

2016. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/265 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Segitsetek nekem! (9-es vagyok)!

Minden nap ovuteszteltem, miota elmult a mensim, ma vagyok a ciklus (31-32 naposak) 17. napjan! Hasznalok egy telefonos alkalmazast is, ami kiszamolja az eddigi mensik ok, hogy mikor kellene lennie! Ez volt a 14. nap eszerint! Mi van ha azert nem sikerul mar egy eve a baba mert nincs is pereérésem? Mit tehetek hogy legyen? Koszi szepen

2016. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/265 anonim ***** válasza:

Nicol,ez a mai teszted?

Ivett

2016. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/265 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezért kellene hőmérőznöd, azzal megállapítható, hogy volt-e peteérés, míg az ovuteszttel nem.


Egyébként meg minden egészséges nőnek van egy évben 1-2 olyan ciklusa, amiben nincs peteérés. Ez normális. Ilyenkor a meg nem repedt tüsző bármikor megrepedhet a ciklus második felében, kitolódhat az ovu a menstruációig bármikor, illetve az is lehet, hogy áttolódik a következő ciklusra. Ilyenkor is bekövetkezhet a ciklus elején (akár menstruáció alatt!), vagy a "rendes pé ideje előtt bármikor", vagy lehet hogy megvárja a "rendes helyét" a következő ciklusban. Általában a nő orgazmusa segíti a kilökődést.

Ezt a jelenséget hívja a köznyelv "spontán peteérésnek", és emiatt lehet a "ciklus bármely napján teherbe esni".

Ha valaki figyeli a peteérését, és az megtörténik, akkor abban a ciklusban, illetve a köv ciklus első részében (az újabb peteérés előtt) nincs másik peteérés.


Szóval érdemes hőmérőznöd, mert az ovuteszt csak a hormonváltozást jelzi, azt hogy kilökődött-e a petesejt azt nem lehet tudni.

Viszont ha túl vagytok az egy év próbálkozáson, akkor a kivizsgálás is lassan szóba jön...

Zsu

2016. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/265 anonim ***** válasza:

Sziasztok, lányok, belinkelem a tegnapelőtti és a mai ovutesztemet, remélem, nem a közelgő mensit jelzi :) ma vagyok a 10. (+ 1-2?) dpo-n, hasam minimálisan görcsölget, terhességi teszt full negatív :( izgulok, mi lesz belőle :)

#1

2016. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/265 anonim ***** válasza:

[link]


#1

2016. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/265 anonim ***** válasza:

1-es lehet baba van a dologba és ezért erősödik az ovuteszted :)


Ez a teszt amit belinkeltem a múlthavi volt,de ott valószínűleg valami elkezdődött és be is fejeződött pár nap múlva.Ez egy 10-es teszt.Most bizakodom mert ugyebár 2 25-ös tesztem pozi.Holnap terveztem megint tesztelni ha baba van egyértelműnek kell már lennie...

Nicol

2016. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/265 anonim ***** válasza:
Félek picit, mert mensi előtt is felmegy az lh-szint, és azt is jelezheti :( bár nem tudom, mennyivel előtte emelkedik meg. Valahol olvastam azt is, hogy mivel az lh és a hcg hormonok reakcióba léphetnek az ellentétes teszteken, így pl terhességi teszt is lehet minimálisan halvány pozi az emelkedett lh miatt... bár ez elég meredeknek tűnik... Izgulok nagyon :)
2016. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/265 anonim ***** válasza:

Lefényképeztem a tegnapi meg mai tesztem... Megnéznétek? [link]

T

2016. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/265 anonim ***** válasza:

Ez inkább olyan száradási csíknak tűnik, főként hogy a korábbi erősebb, szóval ha engem kérdezel, negatív.

De ne legyen igazam!

Zsu

2016. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!