Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivancsi vagyok ki fog tesztel...

Kivancsi vagyok ki fog tesztelni pozit januar vegeig!? Josz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés
:D folytatodik a menet :)

2016. jan. 3. 18:32
 261/265 anonim ***** válasza:

Ja és gratulálok a többieknek is! :) Ivett,azért próbálj meg pihenni! :) Tudom, hogy gyerek mellett, nem egyszerű, de meg kell próbálni! Én ma voltam nőgyógyásznál, csak kenetet vett és mondtam,neki, hogy 5 hónapja ( ez a 6. ) próbálkozunk a tesóval, de eddig semmi. Azt mondta, hogy ne akarjak tudományosan teherbe esni, mert az nem fog sikerülni ( nem hőmérőzök és nem is használok ovu tesztet )... Éljem az életem és össze fog jönni. :)

K

2016. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/265 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ki hogy van azóta?

Nekem ma lett két csíkos, pedig nem is bíztam benne igazán, csak épp késett egy napja, ezért ellőttem a még otthon lapuló tesztet...

7 hónap várakozás. Sok is volt meg kevés is.

Általában csak a vérzés előtti utolsó napok voltak nehezek, a bizonytalanság miatt, amikor megjött, nekem utána mindig könnyebb lett.

Most nem is tudom, olyan furcsa, hihetetlen egyelőre, meg próbálok nyugodt maradni, hiszen még "bármi történhet".

Zsu

2016. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 263/265 A kérdező kommentje:
szia , van uj topik , megkeresem jelentkezunk be ! en aztan nem is probalkoztam sokat utanna , de elkuldtek vizsgalatokra , cukorvizsgalat , minden , meg nogyogyaszhoz is , es kiderul mijen bajon van ! lehet van pajzsmirigyem is
2016. márc. 22. 06:38
 264/265 anonim ***** válasza:

Értem, köszönöm.

A kivizsgálás elég megterhelő lehet, de talán mégis jobb, ha kiderül, mi a gond...

Sok sikert hozzá!

2016. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 265/265 A kérdező kommentje:
2016. márc. 25. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!