Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nappal a nemvárt előtt apró...

2 nappal a nemvárt előtt apró szurkálódásokat érzek, ez utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

Ezen kívül pár napja a mellbimbóim nagyon érzékenyek. Nem szoktam ilyen tüneteket produkálni, inkább pici görcseim szoktak lenni, illetve nagyobb mennyiségű folyásom. Ezek viszont most nincsenek.

Szerintetek lenne értelme már holnap csinálnom egy tesztet?


2016. jan. 3. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod a tesztet holnap.

De ha negatív, akkor sem 100% hogy nincs baba.

2016. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 miranda88 ***** válasza:
Probald meg , Nagy lehet a valoszinusege :-)
2016. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött, és másnap egy igen-igen halvány tesztet produkáltam. Szóval megpróbálhatod holnap a tesztet, de még lehet, hogy napokba telik, ha terhesség is, hogy kimutassa.
2016. jan. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy tegnap este írtad. Majd írd meg, hogy mi lett, ha csinálsz egy tesztet! Szurkolok!
2016. jan. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Viki172839 válasza:
Nekem is hasonlóan kezdődött. Ma már 10 hetesek vagyunk :) majd ird meg mi volt. :)
2016. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!