Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett peteérés akkor is,...

Lehetett peteérés akkor is, ha a hőm felment 4 tizeddel, de 1 tizeddel az alaphő alatt maradt?

Figyelt kérdés
18. ciklusnapom egyébként, viszont sajnos csak 25-27 naposak a ciklusaim.
2016. jan. 4. 06:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Mihez képes ment fel akkor? Alaphőhöz képest 4-5 tizeddel felmegy,akkor jó. Tehát ha az alaphőd 36.4 és pé környékén 36.8-9 akkor ok. De ha az alaphőn,vagy alatta van akkor nem.
2016. jan. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Itt a diagramom: [link]
2016. jan. 4. 08:15
 3/8 anonim ***** válasza:
A 18.ciklusnapon és környékén nem volt ovud,bár még lehet ha a hőd megindul felfelé,főleg hogy még van 1 heted menzeszig.
2016. jan. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :) És ha holnapra mondjuk megindul felfelé és felmegy végre alap fölé, akkor az jelentheti, hogy a mai (18. napi) 4 tizedes emelkedéskor volt mégis ovu? Vagy ne reménykedjek egyáltalán? Ez már a 3. próbálkozós hónapunk, és olyan jó lenne, ha már végre összejönne.
2016. jan. 4. 08:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez utóbbi esetben is inkább holnap vagy holnapután várható, ma, mivel az alapvonal alatt van, nem gondolnám, hogy tüszőrepedés történt. Pláne, hogy előtte pár nappal is van egy hasonló kiugrás.

Az érdekes meg az , hogy a ciklus első felében magasabb a testhőmérsékleted.

Nem akarlak elkeseríteni, de ennyiből nekem vagy az jut eszembe, hogy nem jól mérsz, vagy az, hogy szabálytalan a ciklusod, hormonháztartásod, de leginkább az, hogy nem mernék erre a görbére hagyatkozni, peteérés számítás végett.


Csinálj LH tesztet, akár hőmérős módszer sugallta gyanúsan tüszőrepedős napokon. Vesd össze, ha eddigi hónapokban is mértél már hőt. És legfőképp, ne stresszelj rá nagyon-tudom, könnyű mondani, de tényleg a relaxálós időszakban könnyebben összejön! (Nekünk az egy hetes szabadság-nászút alatt jött össze, előtte meg kb. 5 hétig véreztem cikluszavar miatt közvetlenül, épp mentem volna tovább kivizsgáltatni magamat)


Sok sikert! Szurkolok! Majd írd meg, hogy mi lett!

2016. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz, és 1-2 napon belül tényleg megtörténik. Ma voltam egyébként vérvételen, mivel elég sokat szédülök, és nagyon sokat alszom, fáradékony vagyok, kértem pajzsmirigyre is vizsgálatot, majd 20.-án lesz eredményem. A hőmet nyelv alatt mérem minden reggel 6:20-kor digitális hőmérővel, annyi baja van, hogy nem lehet 5 percig mérni, mert 1 sípolás után pár mp-el kikapcsol, így csak az egy sípot szoktam megvárni. 6 órát mindig alszom minimum, csak általában éjszaka ébredek fel 1-2x hogy szomjas vagyok, vagy wc-re kell mennem, de ezt sajnos nem tudom máshogy megoldani, mindig is felébredtem éjszaka párszor.
2016. jan. 4. 09:28
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ez egyébként a múlt havi görbém, illetve most gondolkozom, hogy kb 1 hétig volt rajtam ez a hányás-hasmenés vírus, de csak a hasam ment 1 hétig napi 2-3x és arra ittam ezt a Smecta port, lehet, hogy az miatt lenne ilyen alacsony a hőm az utóbbi 7 napban? Már meggyógyultam amúgy.

2016. jan. 4. 09:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Bekavarhat egy vírusfertőzés is, nemcsak a hőmérsékletbe, hanem a ciklusba is. Szorítok a mihamarabbi babásodáshoz!
2016. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!