Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azok akik rendszeresen mérik...

Azok akik rendszeresen mérik a hőjüket azok segítségét szeretném kérni! Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Elvileg 14.-én kellene megjönni-e!De ezt pontosan nem tudom mert múlt hóban késett 5 napot!Amúgy rendszeres 28.29 napos a ciklusom!2-3 napja 37 köröl van a hőm!(36.9 37.1) Elvileg peteérésem már volt!Nem tudom ez most minek lehet a jele!Meg fog jönni,beágyazódás vagy most van pém? Most kezdtem el hőmérőzni és nem nagyon értem mikor mi a jó!Fáj a mellem feszül enyhe görcs is van de psm tüneteim is mindig ilyenek!De a hőmet ezelőtt nem mértem és nem tudom,hogy normális-e,hogy magas!Kérlek értelmes válaszokat írjatok!
2016. jan. 4. 12:42
 1/1 Bella169 ***** válasza:

A ciklus első felében alacsonyabb a hő. Majd peteéréskor van egy nagyobb süllyedés majd felugrás és utánna magasabban van a hő a luteális fázisban. Menses elötti vagy a menses első napján újra leesik a hő.

Akkor jó ha a peteérést jelező ugráson kivül két nap között egy nagyon max 2 tized a különbség és ha a luteális fázisban a hő végig a coverline fölött van.

A coverline a peteérést megelőző 7 nap legmagasabb hőmérsékleténél kell meghúzni.

Pl a peteérés elötti héten 36,6 volt a legmagasabb mért érték akkor az a jó ha peteérés után végig efölött az érték fölött van.

2016. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!