Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nemrég kezdtem fotózni, kb.1...

Nemrég kezdtem fotózni, kb.1 éve, persze nem rendszeresen. Sok segítséget nem kapok, neten olvasgattam utána, hogy milyen beállításokat használjak, stb. Valami véleményt tudnátok mondani a képeimről?

Figyelt kérdés

[link]


Mert nagyon elbizonytalanít, hogy vagy azt mondják, hogy jók vagy azt, hogy nem és sose tudom, hogy MIÉRT. Tudom a lovas versenyes képeknél még bőven van hova fejlődnöm, viszont az egyéb témájú képekkel már egész jól kijövök. Köszönöm !



2012. jún. 13. 14:14
 1/2 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszenek a képeid:) Nagyon sokan vannak akik csak erőlködnek a fotózással de látszik h semmi fantázia nincs bennük. Én is kb másfél éve vettem egy gépet azóta csak fotózok amikor tudok:D Ha gondolod írd meg privátba az e-mail címed én is mutatok pár képet és tudnánk egymásnak tanácsokat adni;):)
2012. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezekből a képekből az látszik, hogy nagyon az elején vagy, semmi fantázia, semmi látásmód, másoktól eltanult giccs (szelektív színtelenítés, céltalan utómunka), jellemzik ezeket a képeket. Van egy halom internetes szakmai fórum, gondolok itt akár a fotósok világa mellett például a fotozz.hu-ra, vagy a prohardver fórumán működő kezdő fotósok digitális fényképei topikra. Ott tessék képeket közölni, szakmai kritikát kérni amit aztán megfogadni és ezáltal fejlődni, mert itt csak az jön majd, hogy "gyönyörűek" meg "jók" meg "nekem tetszenek" és ezzel nem sokra mész, csak az arcod lesz tőle nagyobb.


Szép fényeket!

2012. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!