Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli hőmérsékletem, ha...

Reggeli hőmérsékletem, ha 36,7°C mensi után 3. nappal de a napközbeni az 37. 0°C, akkor lehetek terhes úgy, hogy a mensim utolsó napján a barátom belém élvezett?

Figyelt kérdés
Már a mensim alatti(4-6 napos) 4. napon iszonyatosan kívánós voltam és azóta is napjában 4x tudnék rámászni szegényre... ez most mitől van? Fontos,hogy az ébredési hő legyen olyan magas? Amúgy 36,4°C az alaphőm reggelente általában... Segítség! Babyt még így konkrétan nem akarunk,tehát nem gőzerővel megy a családalapítás,csak ha becsúszik alapon. Amúgy minden meglenne a babyhez. :)

#ébredési hő #reggeli hő #tererbeesés #mensi utolsó napján való szeretkezés
2016. jan. 4. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
mikor kellene megjonnie ???? tesztelj ha kesik mar !!!!
2016. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most volt meg a mensim... 1-jén múlt el, aznap voltunk együtt... a következő majd január 18án várható vagy nem várható :)
2016. jan. 4. 13:31
 3/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
64%
Jaaaj, ne görcsölj már rá, kérlek. Már a második kérdést írod ki. Most elkezdtél hőmérőzni, egy nap értékéből még semmi nem derül ki. És még azt mondod, hogy így konkrétan nem akarsz bébit. De akarsz. Valld már be magadnak, aztán nyugodj le.
2016. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi,de azthittem olyan ez az oldal,ha eszembe jut vmi,akkor feltehetek kérdést,de ezek szerint tévedtem! Én kérek elnézést!
2016. jan. 5. 20:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy kedves Vilcsianyuja, miből gondolod azt a balgasàgot,hogy 1 napja mérem a hőmet?! :)
2016. jan. 5. 20:46
 6/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Bocs, azon valóban elsikkadtam, hogy folyamatosan méred a hőd, mert tényleg érthetően írtad, ki lehet következtetni. Így, hogy már látom, mennyi volt az alaphőd, nagyon furcsa, hogy a reggeli (mert igen, csak az számít) magasabb így ciklus elején. De nem annyira, hogy tényleg biztosra lehessen venni egy terhességet. Az is lehet, hogy előző ciklusból megfogantál? Vagy tényleg lehetett ovud akár most. Vagy lehet, hogy semmi ilyesmi, csak valami hormonváltozás közbeszólt a reggeli hődbe. Vagy egy relatíve tünetmentes betegség, mert a napközbeni 37 fok elég magas egy nap közbeni normál testhőmérsékletnek. Szóval bármi lehet, de tényleg ne feszülj meg ezen annyira. Már megint ott tartok, hogy ellentmond a rendszeres hőmérőzés annak, hogy nem vagytok a családalapításon, csak ha becsúszik. Persze miért ne mérhetnéd, pusztán rutinból, de hogy ennyire foglalkoztat a teherbeesés, és nem bírsz ki kb. 2 hetet, mire érdemes lesz tesztelned, az nem biztos, hogy jó dolog, én úgy gondolom. Próbálj meg ne erre koncentrálni, persze a hődet mérd tovább reggelente. Ha nem esik vissza az alaphőre, akkor esélyes.
2016. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A hőmet rutinból mérem már,mert műtét előtt állok(mandulaműtét) és 3-4 havi hőgörbe kell az orvosomnak,hogy igazoljam, ki KELL venni... Azt mondja csak akkor veszi ki,ha 1 évben 3x begyulladt tüszősre és hegesek. Ugyan 3x nem gyullad be tüszősre, de folyamatosan fáj a fülem tőle,meg az állkapcsom és a nyirokcsomóim is nagyok emiatt. Innen jön a hőmérőzés. :) Szeretnék majd babát,de ugyanakkor félek is tőle,ami gondolom érthető. Köszi a választ! :)
2016. jan. 6. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!